Minnie Modne dodatki (Okładka miękka)

Minnie Modne dodatki

Minnie Modne dodatki (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%
4.00 / 1 głosów

Modne dodatki to książeczka, która zainspiruje każdą dziewczynkę i pomoże jej stać się jak bohaterka z ulubionego filmu!
 • 21 października 2016 WKP,

  W STYLU MINNIE

  Po bardzo udanej publikacji zatytułowanej „Minnie. Dekoracje i ozdoby” nadeszła kolej na analogiczną książeczkę zajmującą się tym razem kwestiami ubio... czytaj >
  Po bardzo udanej publikacji zatytułowanej „Minnie. Dekoracje i ozdoby” nadeszła kolej na analogiczną książeczkę zajmującą się tym razem kwestiami ubioru i dodatków do niego. „Minnie & You: Modne dodatki” to kolejna ciekawa disnejowska propozycja dla dziewczynek lubiących samodzielnie wykonywać różne drobiazgi utrzymane w stylu swojej ulubionej kreskówkowej bohaterki. Każde dziecko lubi bajki spod szyldu Dsineya. A każda dziewczynka lubi się ubierać, przebierać i dobierać dodatki. Bawić kolorami tkanin, łączyć dodatki, dopasowywać różne elementy. Byłoby miło gdyby można to zrobić wspólnie z Myszką Minnie, prawda? I do tego w jej nieśmiertelnym stylu. Taką możliwość oferuje niniejsza książeczka, która pokazuje jak wykonać własny pasek, pierścionek, broszki, breloczek, opaskę, etui na okulary, wieszak na naszyjnik czy szkatułkę. A to tylko kilka przykładowych rzeczy, jakich przygotowania krok po korku uczymy się wraz z Minnie i dziewczynkami pokazującymi nam kolejność czynności. Wszystko to natomiast utrzymane w typowej dla Minnie czerwonej kolorystce i wzornictwie w grochy. „Minnie & You: Modne dodatki” jest pozycją nieco słabszą, niż wspomniana już książeczka „Minnie. Dekoracje i ozdoby”, ale to nadal bardzo dobra publikacja dla dziewczynek, potrafiąca zainteresować robótkami ręcznymi. W prosty, przejrzysty i bardzo kolorowy sposób pokazuje jak samodzielnie zrobić ciekawe przedmioty. Przystępne opisy uzupełniono o całe bogactwo zdjęć wyjaśniających, jak osiągnąć wymarzony efekt i jak po wszystkim powinno wyglądać to, co robimy. Nie bez znaczenie jest także towarzystwo sympatycznej mysiej bohaterki, której trudno nie lubić. Jej obecność na stronach z miejsca przyjemnie nastraja do książeczki i zachęca do działania. Podobnie jak perspektywa stworzenia własnych dodatków. Do tego otrzymujemy ładne wydanie, niewielki format pozwalający zabrać książeczkę ze sobą i dobre wykonanie. W skrócie – znakomita rzecz dla dziewczynek. Dlatego polecam ją Waszej uwadze, jeśli jesteście w tej grupie wiekowej, bądź macie kogoś takiego wśród swoich bliskich; dobra zabawa gwarantowana.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1