Minecraft Crafting, czary i świetna zabawa (Okładka miękka)

Minecraft Crafting, czary i świetna zabawa

Minecraft Crafting, czary i świetna zabawa (Okładka miękka)

Oferta specjalna -64%

Minecraft – włącz się do gry i zostań mistrzem!

  • Poznaj środowisko gry
  • Naucz się po nim nawigować
  • Rozpocznij tworzenie własnego świata
  • Dowiedz się, jak uatrakcyjniać rozgrywkę
  • Odkryj sztuczki godne prawdziwego mistrza

Minecraft to niezależna gra komputerowa, która mimo stosunkowo ubogiej szaty graficznej przebojem wdarła się na rynek i w bardzo krótkim czasie podbiła serca milinów użytkowników komputerów, smartfonów i konsol.

Minecraft zawdzięcza swoją popularność między innymi powszechnej dostępności na różnych platformach systemowych, najważniejszymi i najbardziej docenianymi jej cechami są ponadprzeciętna grywalność, niemal całkowity brak ograniczeń narzucanych przez środowisko oraz niesamowita elastyczność zabawy, którą bez trudu można odpowiednio dopasować do wieku, predyspozycji i preferencji gracza.

Jeśli chcesz szybko rozpocząć swoją przygodę z Minecraftem, dowiedzieć się jak zainstalować i skonfigurować grę, a także sprawnie się w niej poruszać, sięgnij po książkę „Minecraft. Crafting, czary i świetna zabawa”. Krok po kroku wprowadzi Cię ona w świat najpopularniejszej gry ostatnich lat, przedstawiając sposoby prowadzenia rozgrywki, od podstaw ucząc budowania własnego świata, przedstawiając przydatne skróty i wskazówki oraz doradzając, jak rozbudować środowisko za pomocą modyfikacji, skórek i zasobów.

Lektura pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności, zdobyć niezbędne doświadczenie i zaangażować się w zaawansowane rozgrywki z innymi użytkownikami. Jeśli chcesz zostać świadomym graczem, trudno o lepszy wybór!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Minecraft Crafting, czary i świetna zabawa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.