Miłość staropolska Obyczaje intrygi skandale (Okładka miękka)

Miłość staropolska Obyczaje intrygi skandale

Miłość staropolska Obyczaje intrygi skandale (Okładka miękka)

Oferta specjalna -30%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz miłosne perypetie społeczeństwa w starej Polsce
  • historia z książki podana jest w przystępny, ciekawy i pikantny sposób
  • będziesz mógł przyjrzeć się z bliska życiu staropolskiej Polski

Agnieszka Lisak zaprasza czytelnika na chwilę do staropolskiej alkowy, gdzie działo się naprawdę wiele. Nasi pradziadowie podlegli tym samym słabościom i pragnieniom, co my: potrzebie miłości, bliskości drugiego człowieka, pożądaniu. Pod aksamitnym kubrakiem zdobionym drogimi kamieniami, pod pancerzem zbroi dokładnie tak sam biło i pękało z miłości serce jak pod wiejską koszulą czy współczesnym garniturem.

W tej książce nie znajdą czytelnicy ani królów w koronie, ani wielkich magnatów w kontuszach. Nie będzie też nic o marsowych zwycięzcach, którym bliżej do pomników ze spiżu niż do żywego człowieka. Odnajdą za to zwykłych ludzi z ich namiętnościami - w sypialni, w nocnej koszuli, w plątaninie wątpliwości.

W czasach staropolskich, podobnie jak i dziś, każda dziewczyna marzyła o wielkiej dozgonnej miłości. Śpiewano o niej piosenki, zaczytywano się w romansach, korzystano z porad wróżek. Niestety nie każdej pannie dane było wyjść za mąż z wielkiej miłości. O zamęściu bowiem decydowała zasadniczo wola rodziców, którzy z racji wieku i doświadczenia lepiej wiedzieli, kto będzie właściwym kandydatem do ręki córki. Dokonując wyboru, nie zawsze miano przy tym na względzie dobro dziecka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miłość staropolska Obyczaje intrygi skandale" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.