MIŁOŚĆ I WŁADZA (CD)

MIŁOŚĆ I WŁADZA
 • Najnowszy album zespołu Lady Pank!

   

  Album “Miłość i władza” zawiera 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank.

  Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

   

  Jan Borysewicz: “Z Wojtkiem Byrskim pracowałem już przy mojej nowej płycie projektu Jan Bo. Od razu świetnie się zrozumieliśmy, poczułem w nim ten sam potencjał i talent, który cechował Andrzeja Mogielnickiego, dlatego powierzyłem mu również teksty na płytę Lady Pank. A Bogdan Olewicz to pewna i uznana marka. On też zaznaczył swój ślad na płycie pisząc dwa znakomite teksty”.

   

  Janusz Panasewicz: “Płyta Miłość i władza to według mnie typowe Lady Pank. Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. “starych” fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki”.

 • 1. Miłość
  2. Władza
  3. Trochę niepamięci
  4. Lizusy
  5. Z niczego coś
  6. Mogę sobie pójść
  7. Droga
  8. Moment
  9. Na dowód
  10. Czarne myśli

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"MIŁOŚĆ I WŁADZA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.