Miłość dobrej kobiety (MP3)

Miłość dobrej kobiety
Osiem opowiadań o kobietach, które muszą sobie radzić z niejednoznacznością własnych uczuć, z wewnętrznymi konfliktami, z rozdźwiękiem między tym, czego chcą, a tym, co muszą.

Jest tak z wkraczającą w dorosłość mężatką, która szuka swojego miejsca w życiu, jest tak z młodą kobietą, która przyjeżdża na wakacje do matki, ale nie potrafi z nią wytrzymać, bo ma w sobie zbyt dużo goryczy i żalu.

Miłość kobiet przyjmuje rozmaite formy: uczucia matki do córki, dziecka do dorosłego, żony do męża, przyjaciółki do przyjaciółki – Munro pokazuje je wszystkie z niezwykłą wnikliwością, odsłaniając siłę emocji oraz głębię i zawiłość zwyczajnego życia.
COPYRIGHTS


Copyright © for the audio edition by Grupa Wydawnicza Foksal, 2013

AUTOR


Alice Munro (ur. 1931) – wybitna pisarka kanadyjska, laureatka literackiej Nagrody Nobla 2013. Trzykrotnie uhonorowana Governor General’s Award (m.in. za tom Za kogo ty się uważasz?), w 2009 roku wyróżniona prestiżową Man Booker International Prize za całokształt twórczości. Autorka książek: Taniec szczęśliwych cieni, Dziewczęta i kobiety, Something I’ve Been Meaning to Tell You, Za kogo ty się uważasz?, The Moons of Jupiter, The Progress of Love, Friend of My Youth, Open Secrets, Miłość dobrej kobiety, Kocha, lubi, szanuje…, No Love Lost, Uciekinierka, Widok z Castle Rock, Zbyt wiele szczęścia, Drogie życie.

Nakładem W.A.B. oprócz Dziewcząt i kobiet ukazały się dotychczas zbiory Za kogo ty się uważasz? oraz Miłość dobrej kobiety, w przygotowaniu przekład Open Secrets i wznowienie Uciekinierki.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miłość dobrej kobiety" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.