Miłość bez scenariusza (Okładka miękka)

Miłość bez scenariusza

Miłość bez scenariusza (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Ryan Christensen po prostu chciał być aktorem. Nigdy nie przypuszczał, że będą go ścigać wielbicielki, paparazzi zaczną zatruwać mu życie, a hollywoodzkie wytwórnie będą na wyścigi zabiegać o jego względy. zechcą go mieć na własność. Podczas kręcenia kolejnego filmu, Ryan ucieka do pubu przed tabunem rozhisteryzowanych fanek; znajduje tam znacznie więcej, niż się spodziewał… Taryn Mitchell leczy rany po niedawnym zawodzie miłosnym i trzyma mężczyzn na dystans. Kiedy jednak do jej pubu niespodziewanie wpada boski Ryan Christensen, daje się zauroczyć temu sympatycznemu, dowcipnemu i nieziemsko przystojnemu mężczyźnie. Szybko stwierdza, że zakochała się w Ryanie. Czy jednak ich uczucie okaże się wystarczająco mocne, by przetrwać natręctwo paparazzi, sensacyjne publikacje w bulwarówkach nagłówki gazet i zazdrość niezliczonych wielbicielek? „Miłość bez scenariusza jest najpełniejszą książką, jaką kiedykolwiek czytałam. Ma wszystko, czego szuka się w romansach, jest doskonała pod każdym względem”. Danielle James, zwyciężczyni konkursu Twittera na najlepszą notkę o "Miłości bez scenariusza". TINA REBER, jest córką bibliotekarki, nic więc dziwnego, że książki zawsze zajmowały poczesne miejsce w jej życiu. Obecnie mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem i synem.
 • 1 marca 2015 annie28,

  Uwielbiam!

  To nie jest zwykły romans. To powieść poruszająca wiele różnych problemów, które mogą dotknąć nie tylko gwiazdę filmową, ale także zwykłego, szarego ... czytaj >
  To nie jest zwykły romans. To powieść poruszająca wiele różnych problemów, które mogą dotknąć nie tylko gwiazdę filmową, ale także zwykłego, szarego człowieka. Genialnie napisana, doskonale wzbudzająca emocje u czytelnika. Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1