Miliardy białych płatków (MP3)

Miliardy białych płatków
Zimowy sen jest marzeniem wielu Ziemian. Ale co, jeśli nie można się przed nim obronić? Na odległej planecie życie upływa według ustalonego rytmu: latem mieszkańcy przygotowują się do politycznych potyczek, a zimą śpią.

Audiobook na podstawie powieści Czesława Białczyńskiego to historia odkrycia leku na zimowy sen. Miksturę uzyskano przypadkiem w laboratorium, ale jej twórczy szybko uświadamiają sobie, że to przełomowe odkrycie, które może zaważyć na życiu całej planety. Jeśli dostanie się w niepowołane ręce, może to wywołać problemy. Jak ważny jest ten specyfik? I kto zrobi z niego użytek?

„Miliardy białych płatków” to kilka godzin wciągającej lektury. Świat wykreowany przez autora jest interesującą rzeczywistością, której zasady działania częściowo przypominają to, co znamy z własnego otoczenia. Ale rozgrywka związana z preparatem na zimowy sen to już wytwór wyobraźni Białczyńskiego, który doskonale skonstruował tę opowieść. Trzymająca w napięciu akcja, lekki język i pomysłowa historia to główne zalety „Miliardów białych płatków”.

Książka w wersji audio dostępna jest w wykonaniu Ireneusza Machnickiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miliardy białych płatków" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.