Mikael Brenne. Uzasadniona wątpliwość (Okładka miękka)

Mikael Brenne. Uzasadniona wątpliwość

Mikael Brenne. Uzasadniona wątpliwość (Okładka miękka)

Oferta specjalna -29%
Mikael Brenne zajmuje się reprezentowaniem w sądzie drobnych złodziejaszków. Gdy w biurze zjawiają się ubrani w drogie garnitury Serbowie, nadarza się szansa wydostania firmy z finansowych tarapatów. Prawnik skwapliwie wykorzystuje okazję.

Interes życia szybko okazuje się pułapką. Mikael jest coraz bardziej uwikłany w ciemne sprawki swoich klientów. Przerażony pragnie zakończyć współpracę, jednak okazuje się, że na to już za późno.

Jak daleko może posunąć się prawnik, aby odzyskać wolność? Dalej, niż ktokolwiek potrafiłby sobie wyobrazić... A konsekwencje będą nie do przewidzenia.

Uzasadniona wątpliwość to pierwsza część pasjonującego cyklu o Mikaelu Brennem. Chris Tvedt jest nową gwiazdą kryminału rozgrywającego się na sali sadowej.

„Znakomity kryminalny debiut… Tvedt trzyma czytelnika w niepewności aż do ogłoszenia wyroku…”
Kurt Hanssen, „Dagbladet”

„Niesamowicie dobrze napisana książka. Kryminał Chrisa Tvedta należy do najlepszych, jakie czytałem. Ten pisarz dorównuje najściślejszej czołówce”
Ole Berg-Olsen, prawnik (z „Bergensavisen”)

„Tvedt prowadzi intrygę pewną ręką, używając oszczędnego, męskiego języka”
Sindre Hovdenakk, „VG”Chris Tvedt urodził się w 1954 roku w Bergen w Norwegii. Na tamtejszym uniwersytecie studiował prawo oraz kilka innych kierunków, w tym literaturoznawstwo. W 1988 roku rozpoczął praktykę adwokacką, obecnie zajmuje się jedynie pisaniem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mikael Brenne. Uzasadniona wątpliwość" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.