Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe (MP3)

Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe
W „Gaumardżos” podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych „Między wariatami”  Marcin Meller odwiedza Afrykę, bliski wschód, bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu.

Kolejna podróżnicza publikacja znanego dziennikarza Marcina Mellera.

Felietony, reportaże, wypowiedzi i komentarze przedstawione w tym tomie to zbiór, który po raz kolejny udowadnia, że Meller jest znakomitym przewodnikiem po świecie i… po polskiej rzeczywistości.

W audiobooku znajdują się historie podróży i relacje z codziennego życia w Warszawie. To szczere opowieści o pracy dziennikarza zarówno tu, na miejscu, jak i w dalekich krajach wschodu, w Afryce, w trakcie wydarzeń tak niezwykłych jak chuligańska wyprawa kiboli. Będzie tu sporo o podróżach, medialnych aferach, konfrontacji Zachodu ze Wschodem, paradoksach i absurdach współczesności. Nie zabraknie też opowieści o deportacji z Kurdystanu. A wszystko to w lekkim, właściwym Mellerowi tonie, z dystansem do siebie i świata, humorem i okraszone ciętym językiem. Audiobook dla fanów podróżowania z przygodami, trafnych komentarzy i ciekawych spostrzeżeń.

Nagranie ukazało się w interpretacji Wojciecha Mecwaldowskiego.

Miłośnikom twórczości Marcina Mellera z pewnością przypadnie do gustu również inny audiobook autora – adaptacja audio książki, którą napisał wraz z żoną Anną Dziewit-Meller: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.