Miecz i kwiaty Tom 2 (MP3)

Miecz i kwiaty Tom 2
Krucjata Gastona de Baideaux trwa.

Oto druga odsłona cyklu autorstwa Marcina Mortki w wersji audio. Młody śmiałek, już nie tak naiwny, nadal szuka odkupienia. Wierzył, że zgodnie z legendą miecze tych, którzy giną za wiarę, pokrywają się pięknie pachnącymi kwiatami. Teraz na własne oczy przekonał się, że Ziemia Święta, to miejsce, w którym śmierć jest równie okrutna i nie wszyscy udają się tu w celach religijnych. Przetrwał trudną drogę, opierając się wielu pokusom, poznał swych wrogów i sprzymierzeńców, ale nadal nie odnalazł zaginionego brata. Nie ustaje w tym postanowieniu i rusza w dalsza drogą.

Słuchacze, którym spodobała się pierwsza część serii „Miecz i kwiaty”, odnajdą w drugiej odsłonie wszystko to, czym zachwycili się, sięgając po początek tej historii. Starzy i nowi bohaterowie, sugestywny opis świata, w którym gorliwa wiara miesza się z wszechobecnym grzechem, a krzyżowcy nie zawsze są ludźmi szlachetnymi i gotowymi pomóc bezinteresownie.

Polecamy drugi tom „Miecza i kwiatów”, który w wersji audio, podobnie jak pozostałe części serii wydanej przez Fabrykę słów ukazał się w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miecz i kwiaty Tom 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.