Miecz Herobrine'a. Minecraft (Okładka miękka)

Miecz Herobrine'a. Minecraft

Miecz Herobrine'a. Minecraft (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to gratka dla fanów Minecrafta
 • przeczytaj, jak skończy się niebezpieczna misja Artura
 • czy rodzeństwo pokona Herobrine'a?
Kup na prezent
 • Wkrocz w świat Minecrafta i ocal Overworld!


   

  Najnowsza historia rozgrywająca się w Overworldzie.

   

  Piętnastoletni Artur nie cierpi Minecrafta. Podobnie, jak nie znosi zajmowania się młodszą siostrą - Mallu. Ona z kolei ją uwielbia i mogłaby grać w nią bez przerwy.

   

  Za sprawą uruchomienia tajemniczej dyskietki dziewczyna zostaje wciągnięta do Overworldu. Artur wyrusza na jej poszukiwania…  


   

  Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć prawdziwą walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie dawnego proroctwa – tylko oni mogą uratować Overworld i nie dopuścić do powrotu najpodlejszej istoty, jaka kiedykolwiek tam się pojawiła - Herobrine’a. Muszą odnaleźć Diamentowy Miecz i pokonać Czerwonego Króla.


   

  Czy im się uda?

  Czy rodzeństwo odnajdzie miecz Herobrine’a? Czy Overworld zostanie ocalony? • – Tutaj, ty bezmózgi potworze! – wydarł się, wstając z ziemi. – Enderman, lamusie, spójrz na mnie! Czy przypadkiem nie mnie szukasz? Jestem Graczem! – krzyczał, próbując przykuć uwagę endermana. Potwór, który trzymał w łapach Steve’a, cisnął na bok ofiarą i teleportował się tuż przed Arturem. Stanęli naprzeciw siebie. Nikt się nie poruszył. Wtem, w kompletnej ciszy i bezruchu, usłyszeli głos. Dziwny, spokojny głos wydobył się z ust endermana. Nie było jednak wątpliwości, że nie należy do potwora.

  – Dobry wieczór, Graczu – usłyszeli. – Jestem Czerwonym Królem, który włada wszystkim w Overworldzie. Wszyscy obecni zamarli bez ruchu. Mieszkańcy wioski zastygli w przerażeniu, słysząc CzerwonegoKróla. Mimo że dźwięk wydobywał się z ust endermana, wyraźnie czuli obecność wroga. Nikt nie odważył się wypowiedzieć słowa. Nikt za wyjątkiem jednej osoby.

  – Jesteś idiotą – powiedziała Punk-Princess166 – wielkim, tłustym jak słoń idiotą.

  Enderman wybuchnął śmiechem.

  – A kogóż my tu mamy? Jakąś pyskatą małą.

  – Tia, ciebie też miło poznać – odparowała Punk-Princess166.

  Artur się nie odzywał, wyobrażając sobie kogoś, dla kogo panowanie nad endermanem było jak zabawa marionetką. Co ważniejsze jednak, była to ta sama osoba, która skrzywdziła setki Steve’ów.

  – Chcę, żebyś pozwolił nam opuścić Overworld – zaczął ostrożnie Artur. – Nie chcemy żadnych kłopotów.

  Enderman kiwnął głową.

  – Jasne, mogę was stąd zabrać.

  – W porządku, zabierz nas do domu albo…

  – Albo co? Nie możecie powstrzymać endermana.Nie widziałeś, co potrafi zrobić jeden? A ja mam potężną armię. Ale jest sposób, żebyśmy wszyscy troje dostali to, na czym nam zależy.

  Artur wziął głęboki oddech.

  – Nie wierz mu – zaczął Steve. – To kłamca. Artur nie zwracał uwagi na słowa przyjaciela.

  – Proszę, po prostu powiedz, czego chcesz – odparł. Odpowiedź Czerwonego Króla była podła. Jak tylko skończył mówić, Punk-Princess166 zaczęła ciskać w niego przekleństwami, a Steve błagał rodzeństwo, aby się nie zgadzali na propozycję Króla.

  – Pragnę jedynie dostać miecz, który pokonał Herobrine’a – zaproponował Czerwony Król. Z jego głosu biła stanowczość i bezwzględność. Artur spodziewał się, że będzie chciał czegoś w zamian za odesłanie ich do domu, ale nigdy by się

  nie domyślił, że nieprzyjaciel wysunie taką propozycję.

  – Ten sam miecz, którego z pewnością zamierzaliście użyć przeciwko mnie. Portalu do waszego świata mogę użyć jedynie wtedy, gdy miecz zostanie przyniesiony do Miasta 01 i oddany mi dobrowolnie.

  – Jak niby mamy odnaleźć miecz, który nie wiadomo, czy w ogóle istnieje? – z rosnącą irytacją zapytał Artur.

  – Jesteście Graczami – odparł Król – więc z pewnością sobie poradzicie. Będę czekał w Mieście Pospieszcie się (…).OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miecz Herobrine'a. Minecraft" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.