Miecz Aniołów (audiobook) (MP3)

Miecz Aniołów (audiobook)

Miecz Aniołów (audiobook) (MP3)

  • FRAUNHOFER
Opowieści o Mordimerze Madderdinie, inkwizytorze, który nie waha się zadawać pytań i dążyć do Najsłynniejszy inkwizytor w polskiej literaturze fantasy – Mordimer Madderdin. To już ósmy tom cyklu Jacka Piekary, teraz dostępny również w wersji audio w znakomitej interpretacji Janusza Zadury.

Słuchacze ponownie mogą udać się do alternatywnego świata, w którym Chrystus nie umarł na krzyżu, zszedł z niego i panuje nad światem, a Kościół zaprowadza swoje porządki. Porzućcie jednak wszelkie wyobrażenia na temat pokoju i przebaczenia. To świat pełen intryg i zagrożenia ze strony demonów, czarownic, pełen nienawiści i chciwości. Właśnie z tym walczy główny bohater cyklu – przenikliwy i bezkompromisowy Madderdin, człowiek wielkiej wiary. Jego poczynania od kilku lat elektryzują czytelników i słuchaczy, którzy równie chętnie sięgają po każdą nową odsłonę opowieści o inkwizytorze.

Nagranie, podobnie jak pozostałe części serii, utrzymane jest w mrocznym klimacie, pełne akcji i znakomitych postaci, trzyma w napięciu od początku do końca. Alternatywna rzeczywistość jest w wydaniu Jacka Piekary tyleż pociągająca, co przerażająca.

Polecamy także pozostałe części cyklu o Madderdinie. Jako audiobooki dostępne są między innymi: „Łowcy dusz”, „Sługa Boży” oraz „Młot na czarownice”.

JACEK PIEKARA (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych ("Świat Gier Komputerowych", "Gambler", "Click!", "GameRanking", pseudonim: Randall), a także redaktor naczelny czasopisma "Fantasy". Studiował psychologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Emigrował do Wielkiej Brytanii. Obecnie mieszka w okolicach Oświęcimia.

Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem Wszystkie twarze szatana na łamach miesięcznika "Fantastyka". Jego pierwszą powieścią był Labirynt (1987). Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością (Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Łowcy Dusz, Płomień i krzyż, Ja, inkwizytor. Wieże do nieba oraz Ja, inkwizytor. Dotyk zła). Wspólnie z Damianem Kucharskim napisał tom opowiadań Necrosis: Przebudzenie – wydany w kwietniu 2005 r.Współpracował przy tworzeniu scenariusza gry komputerowej Książę i Tchórz, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań. Z czołówką polskich aktorów pracował jako reżyser dubbingów, prowadził również autorskie programy w radiu WAWA.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Miecz Aniołów (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.