Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C# (Okładka miękka)

Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#

Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C# (Okładka miękka)

Oferta specjalna -19%

Visual Studio i język C# - potężny duet w rękach programisty!

Opanuj Visual Studio 2012 i platformę .NET - narzędzia do tworzenia nowej aplikacji Odkryj niezwykłe możliwości obiektowego języka programowania C#

Poznaj zaawansowane zagadnienia programowania obiektowego, podstawy obsługi sieci oraz Asembler IL O fantastycznych właściwościach Visual Studio 2012 z pewnością słyszał już każdy, kto choć odrobinę interesuje się tematem programowania. To środowisko programistyczne zapewnia użytkownikom komfort działania, jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Jego wygoda oraz łatwość obsługi pozwalają programiście skupić się na tym, co rzeczywiście chce osiągnąć, bez irytującego rozpraszania się na tysiące drobiazgów, o których kiedyś musiał pamiętać. Jeśli w dodatku ten programista poprawnie używa wydajnego, elastycznego języka C#, może stworzyć naprawdę świetną aplikację. Czy nie powinieneś w końcu się tego nauczyć?

Ta książka pomoże Ci wejść w świat programowania w C# z użyciem najnowszej wersji Visual Studio. Znajdziesz tu dokładny opis działania środowiska oraz szczegółowe informacje na temat posługiwania się językiem C# - od najprostszych operatorów i tablic, przez zachowania klas i obiektów, aż po tworzenie bibliotek i obsługę błędów. Dowiesz się, jak wykorzystać Asembler IL i na czym polega programowanie sieciowe. Odkryjesz, jak należy budować aplikację w stylu Metro dla systemu Windows 8, a na dokładkę dostaniesz listę słów kluczowych C# i zestaw instrukcji Asemblera IL. Co Ty na to?

Dzięki tej książce dowiesz się więcej o:

języku C# i platformie .NET
Microsoft Visual Studio 2012
podstawach programowania obiektowego i innych zagadnieniach w C#
tworzeniu interfejsu graficznego aplikacji
podstawach programowania sieciowego
obsłudze Asemblera IL
podstawach tworzenia aplikacji w stylu Metro dla Windows 8
słowach kluczowych języka C#

Programuj w C# - koniecznie z Visual Studio 2012!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.