Michaś w ogrodzie (MP3)

Michaś w ogrodzie
Jak wspaniała krainą jest świat wyobraźni, najlepiej przekonać się, sięgając po opowiadania, których bohaterami są dzieci. Niezwykła wyprawa czeka tych, którzy zechcą posłuchać „Michasia w ogrodzie”, według Mieczysławy Buczkówny. Poznajemy kilkulatka, który wraz z mamą odwiedza ciocię i wujka mieszkających na wsi. Początkowo wspaniale spędza czas ze swoim pomysłowym tatą, ale kiedy tatuś wyjeżdża, musi sam wymyślić, czym się zająć i jak spędzać popołudnia.

Audiobook to znakomita historia chłopca, który nie potrafi się nudzić, który uruchamia wyobraźnię, aby przeżywać wciąż nowe przygody i zamieniać zwykłe przedmioty w magiczne, pełne niezwykłych właściwości jajka czy piórka. Towarzyszą mu pies Puszek, sąsiadka w jego wieku, Małgosia i zwierzątka, których jest w ogrodzie mnóstwo, wystarczy się tylko rozejrzeć.

Czy za sprawą magicznych przedmiotów uda się spełnić Michasiowi jego największe marzenie? Czy któryś z zaczarowanych amuletów sprawi, że Michaś dostanie pięknego puchatego kotka? Posłuchajcie o tym, jak mały Michał spędzał niezwykłe wakacje.

.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Michaś w ogrodzie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.