Miasto Niebiańskiego Ognia (Okładka miękka)

Miasto Niebiańskiego Ognia

Miasto Niebiańskiego Ognia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -31%
4.00 / 1 głosów

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli.

Brat Clary Sebastian Morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę…

Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła"?
 • 14 lutego 2015 AGNIECHA,

  Światłość świata

  Cassandra Clare na zakończenie postanowiła sprawić prezent fanom serii w postaci siedmiuset stron niezapomnianych wrażeń. Czytelnik wpada w wir zdarze... czytaj >
  Cassandra Clare na zakończenie postanowiła sprawić prezent fanom serii w postaci siedmiuset stron niezapomnianych wrażeń. Czytelnik wpada w wir zdarzeń od pierwszych stron, a napięcie i niepewność towarzyszą mu prawie do samego końca. Autorka jest mistrzynią znajdowania drogi ewakuacyjnej w sytuacjach pozornie bez wyjścia, trzymając się logiki i wcześniej ustalonych faktów. Myli tropy i serwuje czytelnikom kolejne zwroty akcji. I choć nie mogło być innego finału, pisarka niejednokrotnie zaskakuje atmosferę buduje ogromnie sprawnie. Zaskoczeniem jest pojawienie się na kartach powieści postaci z serii Diabelskie maszyny - postaci, które nie tylko dopełniły przedstawioną historię, ale też udzieliły odpowiedzi na pytania, jakie zrodziły się podczas lektury drugiego cyklu autorki.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1