Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (Okładka twarda)

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (Okładka twarda)

Oferta specjalna -36%
5.00 / 1 głosów
Pierwsza z trzech książek w serii Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet – debiut Stiega Larssona to niezwykła historia kryminalna, napisana z ogromnym wyczuciem współczesności, skutecznie, dokładnie i profesjonalnie. Larsson udowadnia, że ma niezwykle rozległą wiedzę i równie wielką przenikliwość. Dzięki temu jego fabuła staje się bardzo wiarygodna. Autor ma fantastyczną zdolność jednoczesnego prowadzenia wielu skomplikowanych wątków, które błyskotliwie wiąże ze sobą. To pierwsza z trzech książek o Mikaelu Blomkviście i Lisbeth Salander.

Dziennikarz finansowy i wydawca magazynu Millennium Mikael Blomkvist ma przyjrzeć się starej sprawie kryminalnej sprzed czterdziestu lat, kiedy to Harriet Vanger znika bez śladu. Do pomocy dostaje Lisbeth Salander, młodą, intrygującą outsiderkę i utalentowaną hackerkę komputerową. Blomkvist i Salander tworzą niezwykłą parę i fantastyczny team. Wspólnie szybko wpadają na trop mrocznej i krwawej historii rodzinnej.
 • 1 marca 2015 annie28,

  Świetna!

  Seria szokujących morderstw na kobietach. Gwałty, poniżenie, krew. Ofiary całopalne, ćwiartowanie, uduszenia. To nie jest książka dla osób o słabych n... czytaj >
  Seria szokujących morderstw na kobietach. Gwałty, poniżenie, krew. Ofiary całopalne, ćwiartowanie, uduszenia. To nie jest książka dla osób o słabych nerwach. Jednak doskonale się ją czyta, a złożona fabuła "wciąga" na długie godziny :)

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1