Metro 2033 (MP3)

Metro 2033

Metro 2033 (MP3)

4.33 / 3 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • dowiesz się co wydarzyło się w tunelu metra
 • przekonasz się czy ludziom uda się przeżyć
 • dowiesz się jak wygląda świat bo wybuchu bomby atomowej

Kup na prezent
Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że ostatni epizod historii cywilizacji człowieka rozegra się w przejmującej atmosferze moskiewskiego metra? Czy człowiek, który w marzeniach sięgał gwiazd, godzien jest skończyć jak szczur, sto metrów pod ziemią? Mało prawdopodobne? Po przeczytaniu Metra 2033 - rosyjskiego, kultowego już bestsellera, który zawładnął wyobraźnią ponad dwuipółmilionowej rzeszy czytelników - na pewno zmienisz zdanie. Ten thriller SF, którego wartka akcja i niezwykle sugestywnie przedstawiony świat nie pozwolą ci się od niego oderwać aż do ostatniej strony, to nie tylko wspaniała rozrywka i uczta dla czytelnika. To także portret człowieka u schyłku cywilizacji, to przejmująca analiza jego niezmiennej natury. To obraz świata po końcu świata.

Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych... Zawierają sojusze, toczą wojny.

WOGN to wysunięta najbardziej na północ zamieszkała stacja metra. Kiedyś była jedną z najpiękniejszych, a po zagładzie przez długi czas pozostawała bezpieczna. Teraz pojawiło się na niej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Artem, młody mężczyzna z WOGN-u, otrzymuje zadanie: musi przedostać się do legendarnej stacji Polis, serca moskiewskiego metra, aby przekazać ostrzeżenie o nowym niebezpieczeństwie. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość nie tylko peryferyjnej stacji, ale być może całej ocalałej w metrze ludzkości.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 5 listopada 2015 chudini0505,

  promocja

  Najlepsza jest ta promocja, specjalnie patrzyłem i nigdzie nie ma po 39,99, więc pytam czy to promocja czy robicie ludzi w konia?
  Najlepsza jest ta promocja, specjalnie patrzyłem i nigdzie nie ma po 39,99, więc pytam czy to promocja czy robicie ludzi w konia?
  16 lutego 2015 Anastazja93,

  Oryginalny postapokaliptyczny świat

  Po atomowej zagładzie ocaleli tylko Ci, którzy w porę ukryli się w podziemiach moskiewskiego metra. Sieć tuneli i stacji staje się dla nich całym świa... czytaj >
  Po atomowej zagładzie ocaleli tylko Ci, którzy w porę ukryli się w podziemiach moskiewskiego metra. Sieć tuneli i stacji staje się dla nich całym światem, podzielonym na państwa o własnych ustrojach, władzy i siłach zbrojnych. Gorąco polecam fanom podobnych klimatów!
  11 maja 2013 mikolajczyk_m,

  Polecam fanom postapokaliptycznym klimato.

  Lubisz klimaty postapokaliptycznego świata? Jeśli tak to zdecydowanie polecam. Książka jest dobra. A jej zakończenie po prostu wymiata. Bardzo mi się ... czytaj >
  Lubisz klimaty postapokaliptycznego świata? Jeśli tak to zdecydowanie polecam. Książka jest dobra. A jej zakończenie po prostu wymiata. Bardzo mi się podobało. Także wydarzenia z "Ewangelii wg Artema". PS. Czytałem "zwyczajną" książkę.

4.33

Na podstawie 3 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1