Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek (Okładka miękka)

Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek

Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek (Okładka miękka)

Oferta specjalna -25%
Kup na prezent
 • polska
 • Eric Ries
 • Miękka
 • 18-09-2017
 • 248
 • One Press
Jak stworzyć startup, który ma szansę odnieść sukces? Jak stworzyć produkt, który pokochają klienci? Eric Ries w książce „Metoda Lean Startup” przedstawia metodę, która wypracował przez lata pracy w Dolinie Krzemowej – początki jego biznesu nie były usłane różami, a wręcz odwrotnie, ale w końcu poprowadził projekt, który odniósł światowy sukces. Co przesądziło o pomyślności tego pomysłu? „Metoda Lean Startup” to opis tego, jak wykorzystać nowoczesne narzędzia i jaką obrać metodologię działań, aby z dobrego pomysłu stworzyć dobry produkt i, co za tym idzie, dobry biznes!

„Metoda Lean Startup” to książka, którą powinien przeczytać każdy ambitny przedsiębiorca – Eric Ries stworzył niemalże podręcznik pomagający uniknąć błędów, które mogą przesądzić o losie młodej firmy. Metody zarządzania dużymi firmami i przedsiębiorstwami zostały dopracowane niemalże do perfekcji, jednak wystartowanie z nową firmą i stawianie pierwszych kroków na rynku nadal jest ogromnym wyzwaniem – większość startupów upada, a zaledwie garstka jest w stanie tak poprowadzić swój projekt, aby zyskał lojalnych klientów. W czym tkwi sekret? Jaki jest klucz do sukcesu? Czy istnieje coś, co jest w stanie uchronić startup przed porażką? Owszem – to metoda, którą przedstawił Eric Ries w książce „Metoda Lean Startup”.

Podejście do rozwijania lub wręcz tworzenia nowego biznesu powinno iść z duchem czasu – „Metoda Lean Startup” przedstawia nowoczesną metodologię biznesu opartą na latach doświadczenia Erica Riesa. Książka skupia się na tym, w jaki sposób przekuć oryginalny pomysł w produkt, który zyska klientów – wtedy firma odniesie sukces. Nie jest to jednak tak proste, jakby mogło się wydawać, bowiem liczba firm i produktów rośnie z dnia na dzień, a do tego coś, co może się wydawać potrzebne i przełomowe dla pomysłodawcy, może nie okazać się niezbędne dla potencjalnych klientów. Eric Ries w „Metodzie Lean Startup” przedstawia wypracowany schemat, który pozwoli uniknąć błędów, których rezultatem może być nie tylko porażka produktu, ale nawet upadek startupu. Z książki tej dowiesz się między innymi, w jaki sposób systematycznie oceniać produkt i rozwijać go w odpowiednim kierunku, jak interpretować informacje płynące z rynku, a także na jakie sygnały należy zwracać uwagę i jak na nie reagować – kiedy jeszcze można pracować nad produktem i wprowadzać do niego ewentualne modyfikacje, a kiedy należy dokonać zwrotu w działaniach.

Eric Ries jest znanym na całym świecie przedsiębiorą i specjalistą w dziedzinie nowoczesnego zarządzania. Jest współzałożycielem IMVU – to był jego trzeci startup, ten, który odniósł sukces. Doświadczenia oraz metodologiczne i analityczne podejście Erica Riesa do zarządzania startupami sprawiły, że w ciągu kilku lat stał się cenionym specjalistą i doradcą – często wygłasza prelekcje i wykłady dotyczące strategii biznesowych, doradza również firmom inwestycyjnym oraz dużym i małym przedsiębiorstwom w zakresie rozwoju produktu. Eric Ries jest ponadto przedsiębiorcą-rezydentem w Harvard Business School.
 • polska
 • Eric Ries
 • Miękka
 • 18-09-2017
 • 248
 • One Press

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.