Merida waleczna (MP3)

Merida waleczna
To jedna z najnowszych bajek Disneya, ale jednocześnie bohaterka, która od razu zdobyła serca i sympatię widzów na całym świecie, szczególnie małych dziewczynek, dla których Merida Waleczna stała się wzorem godnym naśladowania.

Posłuchajcie kolejnego audiobooka w znakomitym cyklu, który cieszy się uznaniem najmłodszych i starszych słuchaczy. Przygoda, wspaniały język i niepowtarzalny styl Disneya.

„Merida Waleczna” została wydana w serii kilkunastominutowych realizacji, które znakomicie nadają się jako historyjki do poduszki, ale mogą również zainspirować maluchy do zabaw, tworzenia przedstawień i snucia własnych opowieści.

Audiobook z przygodami Meridy ukazał się w interpretacji Marii Seweryn, która wspaniale przeczytała również inne disneyowskie historie na potrzeby nagrań do prezentowanego cyklu: między innymi „Alicję w Krainie Czarów”, „Pinokia” i „Małą syrenkę”.

W kolekcji znalazło się w sumie kilkadziesiąt nagrań, które łączy styl historii Disneya i wspaniałe interpretacje znakomitych polskich aktorów.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Merida waleczna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.