Meddle (2011) (CD)

Meddle (2011)

Meddle (2011) (CD)

Pink Floyd

Oferta specjalna -14%

Pink Floyd

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • masz przed sobą legendarne utwory Pink Floyd
 • chcesz posłuchać niesamowitej suity "Echoes"
 • jesteś fanem rocka progresywnego

 • Nagrany w 1971 roku krążek "Meddle", wprowadzający ideę powtarzającego się na całej płycie motywu, jest powszechnie uznawany za pierwszy concept album w historii grupy. Album zawiera kultowy utwór "Echoes", który zajmował całą stronę oryginalnie wydanej na winylu płyty.

  Od 1967 roku zespół Pink Floyd nieustannie tworzył jeden z najbardziej niezwykłych i ponadczasowych katalogów nagrań w historii współczesnej muzyki. Wszystkie 14 studyjnych albumów grupy zostało właśnie cyfrowo zremasterowanych przez Jamesa Guthrie - współproducenta albumu "The Wall" - oraz ponownie wydanych w specjalnie w tym celu zaprojektowanych opakowaniach digipack. Do płyt powstały również całkiem nowe booklety, stworzone przez Storma Thorgersona - artystę, który od wielu lat współpracuje z zespołem.

  Albumy z serii "Discovery" zostały zaprojektowane z myślą o przedstawieniu grupy Pink Floyd nowym słuchaczom, w związku z czym booklety wszystkich płyt zawierają kompletne teksty piosenek znajdujących się na danym albumie.
 • 1. One Of These Days
  2. A Pillow Of Winds
  3. Fearless
  4. San Tropez
  5. Seamus
  6. Echoes

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Meddle (2011)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.