Mary Komasa (CD)

Mary Komasa

Mary Komasa (CD)

Mary Komasa

Oferta specjalna -13%

Mary Komasa

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz utwory melodyjnie podobne do twórczości Davida Lyncha
 • szukasz utworów będących jednocześnie nastrojowymi i przebojowymi
 • jest to pozycja warta przesłuchania dla każdego fana Lany Del Rey

Kup na prezent
 • MARY KOMASA - Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka.
  Singiel „City of My Dreams” promuje debiutancki album, który ukaże się na początku przyszłego roku.

  Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode. Piosenka opisuje konflikt pomiędzy rzeczywistością a utopijnym światem wspomnień, w który przed nią uciekamy. Jedną z artystycznych obsesji Mary jest temat manipulacji pamięcią; jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby uciec od trudnej konfrontacji.

  Artystka szukała miejsca, które miałoby w sobie to połączenie melancholii i utopii. Postanowiła zwrócić się do swoich przyjaciół z nowojorskiej sceny alternatywnej. Nowy Jork – miasto niespełnionych marzeń – okazało się idealnym tłem i jednym z bohaterów tego wideo. Utwór „City of My Dreams” jeszcze przed premierą został użyty w ścieżce dźwiękowej amerykańskiego serialu, wyprodukowanego dla stacji NBC - „Rosemary 's Baby”, w którym główną rolę zagrała Zoe Saldana.

  Teledysk został nakręcony wiosną 2014 roku. Zdjęcia robiono w zabytkowym domu pastora na Brooklynie, oraz w słynnym Chorus Karaoke Club na Manhattanie. Reżyserem wideo jest artysta multimedialny Zbyszek Bzymek. Autorem zdjęć jest Radosław Ładczuk, który współtworzył takie filmy jak: "Jesteś Bogiem", "Dzień kobiet", "Sala samobójców", "The Babadook". Udział wzięli tancerze i aktorzy z grupy teatralnej "Wooster Theatre Group". Za choreografię odpowiadał Stanley Love, twórca the Stanley Love Performance Group.

  „Teledysk ten odnosi się do uczucia melancholii, nieodłącznie wpisanego w nasze sny" – mówi reżyser Zbigniew Bzymek. "Musimy poznać nasze sny by się uwolnić. Postaci w teledysku są mieszkańcami miasta swoich snów”.
 • 1. City of My Dreams    
  2. Lost Me    
  3. Point of No Return    
  4. Come    
  5. Smiling Moon    
  6. Oh Lord    
  7. Sweet Revenge    
  8. Farewell    
  9. The Void    
  10. Angel’s Tears    
  11. Third River

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mary Komasa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.