Mary Komasa (LP) (Płyta winylowa)

Mary Komasa (LP)

Mary Komasa (LP) (Płyta winylowa)

Mary Komasa

Oferta specjalna -13%

Mary Komasa

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz utwory melodyjnie podobne do twórczości Davida Lyncha
 • szukasz utworów będących jednocześnie nastrojowymi i przebojowymi
 • jest to pozycja warta przesłuchania dla każdego fana Lany Del Rey

Kup na prezent
 • MARY KOMASA - Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka.
  Singiel „City of My Dreams” promuje debiutancki album, który ukaże się na początku przyszłego roku.

  Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode. Piosenka opisuje konflikt pomiędzy rzeczywistością a utopijnym światem wspomnień, w który przed nią uciekamy. Jedną z artystycznych obsesji Mary jest temat manipulacji pamięcią; jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby uciec od trudnej konfrontacji.

  Artystka szukała miejsca, które miałoby w sobie to połączenie melancholii i utopii. Postanowiła zwrócić się do swoich przyjaciół z nowojorskiej sceny alternatywnej. Nowy Jork – miasto niespełnionych marzeń – okazało się idealnym tłem i jednym z bohaterów tego wideo. Utwór „City of My Dreams” jeszcze przed premierą został użyty w ścieżce dźwiękowej amerykańskiego serialu, wyprodukowanego dla stacji NBC - „Rosemary 's Baby”, w którym główną rolę zagrała Zoe Saldana.

  Teledysk został nakręcony wiosną 2014 roku. Zdjęcia robiono w zabytkowym domu pastora na Brooklynie, oraz w słynnym Chorus Karaoke Club na Manhattanie. Reżyserem wideo jest artysta multimedialny Zbyszek Bzymek. Autorem zdjęć jest Radosław Ładczuk, który współtworzył takie filmy jak: "Jesteś Bogiem", "Dzień kobiet", "Sala samobójców", "The Babadook". Udział wzięli tancerze i aktorzy z grupy teatralnej "Wooster Theatre Group". Za choreografię odpowiadał Stanley Love, twórca the Stanley Love Performance Group.

  „Teledysk ten odnosi się do uczucia melancholii, nieodłącznie wpisanego w nasze sny" – mówi reżyser Zbigniew Bzymek. "Musimy poznać nasze sny by się uwolnić. Postaci w teledysku są mieszkańcami miasta swoich snów”.
 • Nośnik LP 1, Strona 1
  1. City of My Dreams    
  2. Lost Me    
  3. Point of No Return    
  4. Come    
  5. Smiling Moon    

   
  Nośnik LP 1, Strona 2
  1. Oh Lord    
  2. Sweet Revenge    
  3. Farewell    
  4. The Void    
  5. Angel’s Tears    
  6. Third River

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mary Komasa (LP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.