Markiza de Pompadour (MP3)

Markiza de Pompadour
Leo Belmont to uznany i poczytny autor powieści biograficznych, głównie interesujących kobiet, które zapisały się w historii.

Tym razem do słuchaczy trafia audiobook „Markiza de Pompadour”, który zabiera nas w czasy panowania Ludwika XV. Rzetelnie opisane tło historyczne, ale przede wszystkim opowiedziane z rozmachem dzieje francuskiej markizy. Usłyszymy pasjonującą historię, w której udział biorą autentyczne postaci. Główna, tytułowa bohaterka to kobieta piękna i kontrowersyjna, która doskonale wpisała się w swoją epokę – czasy rozluźnienia obyczajów, skandali, a nawet rozpusty.

Audiobook pełen jest historycznych szczegółów, oddaje ówczesne realia i świetnie opisuje Francję XVIII wieku. Jednocześnie napisana w lekkim tonie beletrystyka, znakomicie przeczytana przez Zbigniewa Borka, sprawia, że opowieść wciąga nas w dawny świat i losy bohaterów.

Oprócz „Markizy de Pompadour” w wersji audio ukazały się również inne publikacje Leo Belmonta: dwie części opowieści o cesarzowej Messalinie oraz „Kapłanka miłości” - o Ninon de Lanclos – francuskiej kurtyzanie, która żyła naprawdę w XVII I XVIII wieku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Markiza de Pompadour" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.