March of the Eagles (PC cyfrowe)

March of the Eagles

March of the Eagles (PC cyfrowe)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • cenisz sobie gry strategiczne
  • interesujesz się okresem wojen napoleońskich
  • zawsze chciałeś poczuć smak władzy
  • Steam
Europą wstrząsają wojny napoleońskie. Mocarstwa zmagają się w śmiertelnej walce. Czy swoimi umiejętnościami odmienisz przebieg wojny? Zagraj w strategię i przekonaj się.

Napoleon zmienił oblicze Europy. Syn korsykańskiego prawnika przebył daleką drogę zanim został cesarzem Francji. Zainicjowane przez niego wojny napoleońskie wstrząsneły jednak kontynentem. Po latach pozostaje kontrowersyjną postacią, będąc dla jednych tyranem i agresorem, dla innych zaś wybitnym mążen stanu i strategiem.

March of the Eagles to gra strategiczna, której akcja obejmuje lata 1805-1815. Oparta o Europę Universalis III, oddaje specyfikę tego okresu. Celem zabawy jest zajecie dominującej pozycji w Europie przez wybrane przez nas mocarstwo, co możemy osiągnąć na drodze militarnej i dyplomatycznej. Dodatkowo, jeżeli spróbujemy rozgrywki Francuzami, należy jeszcze zadbać o spełnienie ambicji "małego kaprala."

Autorzy zadbali o realizm – szczegółowo oddali umundurowanie wojsk tamtego okresu, jak również umieścili w grze kilkaset postaci znanych z kart historii. Sama rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy. Przyjdzie nam zarządzać jednostkami wojskowymi, decydować o ich strukturze, podejmować decyzje o powierzeniu danemu oficerowi dowództwa czy wyznaczeniu zaopatrzenia. Musimy również dbać o morale naszych żołnierzy. Teatrem naszych działań będzie zarówno Europa, jak i Północna Ameryka, Karaiby i Indie. Gra zawiera również możliwość rozgrywki wieloosobowej przez sieć dla maksymalnie ośmiu graczy.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję zabezpieczoną platformą Steam

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"March of the Eagles" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.