Mały wielki świat (MP3)

Mały wielki świat
Współczesna powieść dla młodzieży. Audiobook „Mały wielki świat” to nagranie, którego z chęcią posłuchają nastolatki, ale po który powinni również sięgnąć rodzice i wychowawcy.

Historia Zuzki i Filipa jest i niezwykła, i bardzo typowa. Rodzice rozstają się, dzieciaki muszą zmienić miejsce zamieszkania, otoczenie, zostawić za sobą wszystko to, co znały, lubiły, do czego były przyzwyczajone.

Atmosfera, jaka panuje w nowym miejscu nie jest zachęcająca, aklimatyzacja jest trudna, a do tego jeszcze ten wypadek samochodowy.

Piękna, wzruszająca i mądra opowieść, w której słuchacze znajdą też humor i niezwykłe refleksje na temat otaczającego nas świata. To historia zmiany, która niesie ze sobą olbrzymie konsekwencje. Ale przede wszystkim „Mały wielki świat” zwraca uwagę na to, jak wiele zależy od samych uczestników wydarzeń.

Wspaniała powieść Heleny Saniewskiej w wersji audio na kilkanaście godzin przeniesie nas w przestrzeni, ale opowie o czymś, co mogłoby się wydarzyć tuż obok, dziś, jutro. Audiobook znakomicie opowiada o świecie, który czasami wydaje się kończyć, ale szybko okazuje się, że nie jest aż tak strasznie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mały wielki świat" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.