Mały pisarczyk z Florencji (MP3)

Mały pisarczyk z Florencji
Historia, która wzrusza już kolejne pokolenie odbiorców, teraz również w wersji audio. Posłuchajcie wspaniałej opowieści o małym Julku z Florencji. Rodzice chłopca, mimo ciężkiej pracy nie są w najlepszej sytuacji finansowej. Ojciec, na co dzień urzędnik, ima się różnych zajęć, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Nie ma przez to zbyt wiele czasu dla syna. Julek – widząc trud ojca – postanawia mu pomóc i gdy rodzic nie widzi, przepisuje dokumenty, które zostały zlecone ojcu. Nie jest jednak w stanie zbyt długo utrzymać tej pomocy w tajemnicy.

„Mały pisarczyk z Florencji” to znakomicie napisana historia o miłości dziecka do rodziców i potrzebie bliskości. Autor, który zasłynął opowiadaniem „Serce”, po raz kolejny pozwala czytelnikom i słuchaczom poznać losy zwykłych bohaterów, których zachowanie jest godne podziwu i naśladowania.

Lektura dla dzieci i rodziców, wspaniały audiobook, którego warto posłuchać wspólnie. Polecamy również inne nagranie z utrzymanym w podobnym duchu opowiadaniem autora: „Serce. Od Apeninów do Andów”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mały pisarczyk z Florencji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.