Mały człowiek Tom (ebook) (do pobrania)

Mały człowiek Tom (ebook)

Mały człowiek Tom (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Jedenastoletni Tom mieszka w starej przyczepie kempingowej z Joss, swoją matką (młodą jak na matkę jedenastolatka – urodziła go, mając niespełna czternaście lat). Ponieważ Joss lubi się zabawić i wyskoczyć gdzieś na weekend ze znajomymi, Tom często zostaje sam. I musi sobie radzić. Jedzenie zdobywa w pobliskich ogródkach, lecz bardzo uważa, aby go nie przyłapano i nie zabrano do domu dziecka (mama go postraszyła, że może się tak zdarzyć, a wtedy ona nic na to nie poradzi). Pewnego wieczoru, gdy penetruje nowy ogródek w poszukiwaniu zaopatrzenia, natrafia na Madeleine (93 lata) leżącą na grządce kapusty, zapłakaną, ponieważ nie może wstać. Biedna staruszka zapewne by tam umarła, gdyby nie napatoczył się Tom...

„Niesamowity sukces”. Le Nouvel ObservateurBarbara Constantine (ur. 1955) swoją zawodową karierę rozpoczęła od pisania scenariuszy, pracowała m.in. przy filmie Cédrica Klapischa Smak życia 2 czy Kobieta z piątej dzielnicy Pawła Pawlikowskiego.

Pierwszą powieść Allumer le chat opublikowała w 2007 roku. Do tej pory napisała pięć książek. Jest laureatką wielu nagród m.in. Prix Charles-Exbrayat (za Mały człowiek Tom) i Prix Marguerite-Andoux (za I nadeszła Paulette). Obie wydane przez Wydawnictwo Sonia Draga.

Autorka mieszka w Paryżu, choć jako zdeklarowana miłośniczka natury lubi spędzać czas w Berry w północno-środkowej Francji, a ze względów rodzinnych w Biarritz. Uwielbia koty.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mały człowiek Tom (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.