Malownicze Wymarzony dom (Okładka miękka)

Malownicze Wymarzony dom

Malownicze Wymarzony dom (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Każdy ma swój Wymarzony Dom. Miejsce, w którym może znaleźć ukojenie, szczęście i miłość. Kiedy Magda podejmuje szaloną decyzję i kupuje stary dom w Malowniczem, miasteczku u podnóża Sudetów, nie wie jeszcze, jak bardzo zmieni się jej życie. W pierwszym odruchu chce się go pozbyć, ale dom nie chce wcale pozbyć się jej. Siła kryjąca się w jego wnętrzu pozwala Magdzie odnaleźć swoje miejsce i pomóc innym:

Małej Marcysi, która potrzebuje mamy.
Krysi, która leczy złamane serca kawą migdałową, a wieczorami piecze „kłopotki”, by zapomnieć o przeszłości.
Michałowi, który uczy się walczyć o miłość Magdy.

"Malownicze. Wymarzony dom" to wzruszająca i pełna humoru opowieść o spełnianiu marzeń, a przede wszystkim o miłości, która zmienia życie i nadaje mu sens. Jeśli wyciągniesz rękę do innych i nauczysz się marzyć, los uśmiechnie się do ciebie.
 • 19 kwietnia 2015 AGNIECHA,

  Wymarzony dom

  Magdalena Kordel potrafi z lekkością i delikatnością poruszać tematy trudne i drażliwe. Pod poszewką przedstawionych wydarzeń przemyca ważne przesłan... czytaj >
  Magdalena Kordel potrafi z lekkością i delikatnością poruszać tematy trudne i drażliwe. Pod poszewką przedstawionych wydarzeń przemyca ważne przesłanie i prowokuje czytelnika do refleksji i przemyśleń. Nie zapomina także o dobrym humorze oraz emocjach pozwalających czytelnikowi na dobrą zabawę i wzruszenia. „Wymarzony dom” to jedna z tych powieści na które warto zwrócić uwagę, gdyż ma w sobie bardzo duży ładunek pozytywnej energii. Pozwala na obcowanie z ciekawymi postaciami, które są wykreowane w bardzo wiarygodny i interesujący sposób. I choć lektura jest idealna na relaks po ciężkim dniu, to przesłanie w niej zawarte z pewnością pozostanie w czytelniku na długo po zamknięciu książki. Polecam.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1