Malownicze. Wymarzony czas (Okładka miękka)

Malownicze. Wymarzony czas

Malownicze. Wymarzony czas (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Każdy ma swój wymarzony czas. To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian. Magda ma już swój wymarzony dom i cieszy się na myśl o tym, że już wkrótce stworzy prawdziwą rodzinę dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas.

Przed Michałem też niełatwe zadanie: czy jego miłość do Magdy wystarczy, by ją przekonać? Czy tych dwoje odważy się myśleć o wspólnej przyszłości?


Kacper, ojciec Julki, za wszelką cenę chce ją odzyskać i pokazać pewnej kobiecie, jak bardzo się kiedyś pomyliła, odrzucając jego uczucie...

„Malownicze. Wymarzony czas” to piękna opowieść o tym, że choć przeszłości nie można już zmienić, to przyszłość jest w naszych rękach. Każdy ma szansę przeżyć swój wymarzony czas.
 • 19 kwietnia 2015 AGNIECHA,

  Wymarzony czas

  „Wymarzony czas” to godna swojej poprzedniczki kontynuacja. Ciepła opowieść o życiu, miłości, przyjaźni i walce z przeciwnościami losu. Naładowana poz... czytaj >
  „Wymarzony czas” to godna swojej poprzedniczki kontynuacja. Ciepła opowieść o życiu, miłości, przyjaźni i walce z przeciwnościami losu. Naładowana pozytywną energią i pozwalająca na a obcowanie z ciekawymi postaciami, które są wykreowane w bardzo wiarygodny i interesujący sposób. I choć lektura jest idealna na relaks po ciężkim dniu, to przesłanie w niej zawarte z pewnością pozostanie w czytelniku na długo po zamknięciu książki. Jeżeli „Wymarzony dom” przypadł Wam do gustu, to na pewno będziecie pod wrażeniem dalszych losy Magdy, jej przyjaciół i sąsiadów. Polecam.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1