Malowany człowiek. Księga 1 (Okładka miękka)

Malowany człowiek. Księga 1

Malowany człowiek. Księga 1 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -15%
5.00 / 1 głosów
Kup na prezent
Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc.

Z każdym zmierzchem, w oparach mgły, nadchodzą opętane żądzą mordu bestie. Przerażeni ludzie chronią się za magicznymi runami. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło zapędza demony z powrotem w Otchłań.

Wydaje się, że nikt ani nic nie zdoła powstrzymać otchłańców, kładąc tym samym kres zagładzie. W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi.

Bohaterski Arlen, przekonany, że większym od nocnego zła przekleństwem jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha – jej życie zrujnowało jedno proste kłamstwo – nowicjuszka u starej Zielarki. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny Minstrel, wygrywając mu na skrzypkach skoczną melodię.

Tych troje ma coś wspólnego – są uparci i przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano. Czy odważą się jej poszukać, opuszczając chroniony runami azyl?
 • 16 lutego 2015 annie28,

  Jedna z najlepszych książek fantasy jakie czytałam

  Doskonale poprowadzona wielowątkowa historia o spełnianiu marzeń. Dodatkowo powieść wzbogacona o genialne rysunki Dominika Brońka. Nic, tylko siadać i... czytaj >
  Doskonale poprowadzona wielowątkowa historia o spełnianiu marzeń. Dodatkowo powieść wzbogacona o genialne rysunki Dominika Brońka. Nic, tylko siadać i czytać :)

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1