Mali wędrowcy (MP3)

Mali wędrowcy
Nieco mniej znana, ale równie wzruszająca i wspaniała co najpopularniejsze powieści autorki książka „Mali wędrowcy”. Audiobook to wspaniała okazja, aby niektórzy przypomnieli sobie tę wartościową lekturę, a ci, którzy nie trafili na nią w swych literackich wędrówkach, poznali bohaterów i wydarzenia, które tak znakomicie opowiedziała Frances Hodgson Burnett.

Posłuchajmy zatem historii rodzeństwa, bliźniąt Robina i Małgorzaty. Maluchy straciły rodziców i trafiły do domu ciotki, za którą nie przepadały, nie było jednak innego rozwiązania.

Czas u dorosłej krewnej upływa powoli, nie ma tu rozrywek, które zajęłyby uwagę dzieci. Dlatego kiedy słyszą o wystawie, która akurat odbywa się w mieście nieopodal, postanawiają koniecznie się tam wybrać. Muszą nie tylko wymyślić, jak tam dotrzeć, ale również zarobić nieco pieniędzy, aby zrealizować swój plan.

Audiobook „Mali wędrowcy” to adaptacja wzruszającej opowieści lubianej i cenionej autorki. Wzruszająca historia ukazała się w języku polskim w kilku tłumaczeniach i jest również znana pod tytułem „Mali pielgrzymi”. W wersji audio książka dostępna jest w interpretacji Ireny Kwiatkowskiej.

A miłośników literackiego talentu Frances Hodgson Burnett z pewnością ucieszy wiadomość, że można również sięgnąć po nagrania z innymi jej książkami: „Małą księżniczkę” oraz „Tajemniczy ogród”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mali wędrowcy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.