Mali, mili przyjaciele (MP3)

Mali, mili przyjaciele
Małe jest miłe. I budzi ogromna sympatię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oto sześć historii w wersji audio, które łączy właśnie to, że opowiadają o maleńkich stworzonkach: ludzikach, zwierzątkach, duszkach.

Posłuchajcie opowieści autorstwa kilku autorek, które stworzyły wspaniałe, pasjonujące historie. W sumie to ponad osiemdziesiąt minut opowieści, które rozbawią i wzruszą słuchaczy w różnym wieku.

Wśród bohaterów znajdą się takie stworzonka jak zajączek i sympatyczne niedźwiadki, ale również inne. Odważne i nieśmiałe, chętne do wspólnej zabawy i nieco tajemnicze. Poznajcie je wszystkie, słuchając nagrań, wśród których znajdują się historie autorstwa między innymi Ewy Szelburg-Zarembiny i Hanny Milewskiej.

Audiobook ukazał się w interpretacji trzech wspaniałych lektorek: Anny Bojary, Moniki Kwiatkowskiej i Joanny Pach. Przeczytały „Małych, miłych przyjaciół” w sposób, który sprawi, że zaprezentowane historyjki staną się ulubionymi opowieściami przed zaśnięciem wielu dzieci, a i rodzice przysiądą z zainteresowaniem, żeby przypomnieć sobie, jak to jest obserwować świat z perspektywy małej istoty.

Oto sześć historii o takich stworzonkach.

1. Hanna Milewska - Alminka we śnie

2. Franciszka Arnsztajnowa - Duszki

3. Franciszka Arnsztajnowa - Bajka o niedźwiedziach, niedźwiedziątku i o małym złotowłosym dziewczątku

4. Helena Bechlerowa - Zajączek z rozbitego lusterka

5. Ewa Szelburg-Zarembina - Wesołe historie

6. Ewa Szelburg-Zarembina - A czy znasz ty bajkę?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mali, mili przyjaciele" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.