Malec-Palec i inne bajki braci Grimm (MP3)

Malec-Palec i inne bajki braci Grimm
Baśnie od zawsze stanowiły ulubione utwory literackie dzieci. Magiczny świat, wspaniali bohaterowie, niecodzienne przygody i mądrość, jaka się w nich zawiera sprawiają, że dzieci poznawały rzeczywistość w ciekawy sposób. Nie zapominajmy jednak, że niegdyś baśnie były tworzone z myślą o dorosłych odbiorcach. Dziś młodsi i starsi słuchacze, ci, który dopiero odkrywają wspaniały świat baśni i ci, którzy pragną przypomnieć sobie ulubione opowieści z dzieciństwa, mogą sięgnąć po wspaniałą serię audiobooków w interpretacji Ewy Błaszczyk.

Kolejna odsłona: „Malec-Palec i inne bajki braci Grimm” ponownie przeniesie nas do świata wspaniałych opowieści Jakuba i Wilhelma Grimmów. Usłyszymy bardziej i mniej znane utwory, które wspaniale ukołyszą dzieci do snu, a dorosłym pozwolą powspominać czasy własnego dzieciństwa. To klasyka, która nigdy się nie starzeje, bo porusza uniwersalne tematy, ważne zawsze i dla każdego: miłość, przyjaźń, szacunek i troskę o bliskich.

Prezentowany audiobook czyta Ewa Błaszczyk. Również w jej interpretacji ukazały się inne części serii z nagraniami opowieści Grimmów: „Czerwona Czapeczka”, „Jaś i Małgosia”, „Kopciuszek”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Malec-Palec i inne bajki braci Grimm" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.