Małe eksperymenty ze szczęściem (Okładka miękka)

Małe eksperymenty ze szczęściem

Małe eksperymenty ze szczęściem (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to pełna wzruszających, ale również zabawnych wpisów książka
  • lubisz pamiętniki i autobiografie
  • masz ochotę na życiową lekturę
Kup na prezent

Hendrik Groen być może jest stary, ale z pewnością jeszcze nie martwy.

 

Choć ciało odmawia mu posłuszeństwa, jeszcze się nie poddał. To prawda, że jego codzienne spacery są coraz krótsze, ponieważ nogi odmawiają mu posłuszeństwa, to prawda, że musi regularnie odwiedzać swojego lekarza rodzinnego. Z technicznego punku widzenia jest zgrzybiałym dziadkiem, nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie, czekając na śmierć. Ale czy to jest powód, żeby życie musiało się od razu składać tylko z popijania kawy przy doniczkach z geranium i czekania na koniec?


W krótkich, szczerych i bezpretensjonalnych wpisach do dziennika, śledzimy pełen wzlotów i upadków rok z życia Hendrika Groena, przebywającego w domu spokojnej starości w północnej części Amsterdamu.

 

Hendrik powołuje do życia anarchistyczny KLUB JESZCZE ŻYWYCH STARUSZKÓW, a gdy na horyzoncie pojawia się Eefje, idealna druga połówka, pastuje buty, szczotkuje zęby, przygładza resztki czupryny i rusza do boju, nie bacząc na śmieszne i straszne konsekwencje. Dni szybko mijają i z każdym kolejnym nabieramy pewności, że nie będzie łatwo rozstać się z tym pełnym uroku staruszkiem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Małe eksperymenty ze szczęściem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.