Mała syrenka (MP3)

Mała syrenka
W podwodnym królestwie żył królewski ród Syren, Syrenian V. Syrenian czuje się stary. Sztorm niszczył filharmonię, król nie ma męskiego potomka, jest kryzys. Jak silna moze być ciekawość świata? Czy miłość moze pokonywać wszystkie bariery? Pełna energicznej i kolorowej muzyki opowieść o życiu rożśpiewanych syren to wspaniała lekcja o tym, co naprawdę liczy się w życiu. Polecane dla dzieci w każdym wieku. Baśnie są wspaniałe i wiedzą to wszystkie dzieci. Ale być może nie wszystkie jeszcze słyszały klasyczne opowieści w formie słuchowisk. To takie nagrania, w których udział biorą profesjonalni aktorzy. Właśnie nie jeden czy dwóch, ale wielu aktorów, którzy potrafią zmieniać głosy, naśladować dźwięki i wspaniale interpretować tekst. Do takiego rodzaju nagrań należy „Mała Syrenka”, którą zrealizowano z udziałem aktorów Teatru Baj.

Niniejsza adaptacja, oparta na tekście jednego z najwspanialszych i najbardziej znanych autorów baśni, Hansa Christiana Andersena, została na potrzeby audiobooka nieco uwspółcześniona, dzięki czemu najmłodsi słuchacze nie będą mieli problemów ze zrozumieniem tekstu i odnajdą w niej coś dla siebie.

Ale z pewnością również starsi: młodzież i dorośli, chętnie przypomną sobie tekst, który niegdyś posłużył za podstawę animowanego filmu, a ponad wszystko jest po prostu wspaniałą opowieścią z morskich głębin, które wielu chciałoby zobaczyć z bliska.

Tym, którym interpretacja aktorów Teatru Baj przypadnie do gustu, polecamy również inne słuchowisko w ich wykonaniu: „Kota w butach”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mała syrenka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.