Mała księżniczka (MP3)

Mała księżniczka
Klasyka literatury dla dzieci. Niezwykła, poruszająca historia małej dziewczynki, która z nadzieją i odwagą godną prawdziwej księżniczki stawia czoło okrutnemu losowi.

Audiobook na podstawie opowieści, która wzrusza niezmiennie od ponad 150 lat. „Mała księżniczka” Francesa Hodgsona Burnetta to dziś już klasyka, która nie straciła nic ze swojego uroku.

Posłuchajcie o Sarze, siedmioletniej dziewczynce, która zostaje przysłana do Londynu, aby uczyć się na pensji. Ojciec, z którym do tej pory mieszkała w Indiach zapewnia jedynaczce wszystko, co najpiękniejsze i mała ma nie tylko piękne sukienki, ale również pokojówkę, kucyka i wszystkie wymarzone zabawki. Mimo to Sara pozostaje skromną, uśmiechniętą i niezwykle towarzyską dziewczynką, którą koleżanki i nauczycielki darzą wielką sympatią. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy w dniu jedenastych urodzin bohaterki przychodzi wiadomość o śmierci jej taty. Wówczas Sara traci nie tylko ukochanego rodzica, ale również środki do życia.

Wzruszające nagranie, które zainteresuje nie tylko dzieci. Mądra, pełna ciepła i nadziei opowieść o potędze wyobraźni, wzajemnym szacunku i pięknie wewnętrznym, którego nie można kupić za żadne pieniądze.

Audiobook „Mała księżniczka” ukazał się w interpretacji Joanny Pach- Żabickiej.

Frances Hodgson Burnett (ur. 24 listopada 1849, zm. 29 października 1924)– angielska powieściopisarka. Urodziła się w Wielkiej Brytanii. W wieku szesnastu lat, po śmierci ojca, przeniosła się do USA. Debiutowała w 1877 powieścią Panna Lowrie. Jej powieści i dramaty poruszały problematykę społeczną. Do jej najbardziej znanych utworów należą Mały lord , Mała księżniczka i Tajemniczy ogród.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mała księżniczka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.