Make Photography Easier (Okładka miękka)

Make Photography Easier
W dobie mediów społecznościowych, w których tekst coraz częściej zastępowany jest przez treści wizualne, umiejętność wykonania przyciągającego uwagę, intrygującego zdjęcia jest nie do przecenienia. Już nie tylko gwiazdy, politycy, sportowcy i influencerzy są świadomi siły, jaką niesie za sobą dobre ujęcie, zamieszczone w odpowiednim miejscu. Zdjęcie nie jest już tylko dodatkiem do wiadomości – samo w sobie stało się medium, a wręcz towarem i narzędziem, dzięki któremu można samodzielnie wykreować swój wizerunek. Kasia Tusk swoją książką „Make Photography Easier” wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu ludzi, którzy pragną stawiać swoje pierwsze kroki w niełatwej sztuce fotografii.

Do niedawna panowało powszechne przekonanie, że aby wykonać naprawdę dobre zdjęcie, potrzebny jest drogi, profesjonalny sprzęt, dyplom ukończenia kursu fotograficznego, cała rzesza pomocników, a także dobry grafik, który podciągnie to i owo w programie komputerowym. W swojej nowej książce Kasia Tusk – doświadczona blogerka, szafiarka i influencerka – udowadnia swoim czytelnikom, że to absolutna bzdura! Dzisiaj, kiedy niemal każdy ma w swoim telefonie komórkowym cyfrowy aparat fotograficzny o naprawdę niezłej specyfikacji technicznej, zrobienie naprawdę porywającego i przykuwającego oko zdjęcia jest jedynie kwestią odpowiedniej wiedzy oraz znajomości kilku najważniejszych trików i sekretów, dzięki którym można przekształcić swój kieszonkowy sprzęt w narzędzie do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki fotograficznej!

Kasia Tusk od wielu lat wraz z przyjaciółkami prowadzi w sieci blog pod tytułem „Make Life Easier”, na którym opowiada o swoich codziennych zajęciach, prezentuje swoje modowe stylizacje i dzieli się z czytelnikami swoimi poradami i inspiracjami dotyczącymi między innymi podróżowania i kulinariów. A to wszystko uzupełnia niezliczoną ilością niezwykłych, intrygujących zdjęć. Wiele z nich jest autorstwa samej Kasi, która przez lata nabrała w tej materii ogromnego doświadczenia. Swoją praktyczną wiedzą na temat fotografii postanowiła podzielić się ze swoimi fanami właśnie w „Make Photography Easier”.

Bez względu na to, czy pragniesz przy jej pomocy rozpocząć swoją przygodę z fotografią, chcesz uwiecznić cudowne chwile spędzone na egzotycznych wakacjach, nauczyć się robić atrakcyjne zdjęcia na swojego bloga czy po prostu marzą Ci się idealne selfie, które zrobią furorę w mediach społecznościowych – „Make Photography Easier” to publikacja idealna dla Ciebie. Dzięki niej dowiesz się, jak na zdjęciu uwiecznić ważne życiowe momenty oraz jak odpowiednio zaprezentować na fotografii przyrządzone przez siebie danie lub swoją modową stylizację. Nauczysz się, jak uchwycić w kadrze nie tylko samą rzecz, ale również wiążące się z nią emocje. Zrozumiesz, dlaczego lepiej wykonać jedno zdjęcie z namysłem i skupieniem, niż wiele mechanicznych i niechlujnych, oraz jak przy robieniu zdjęcia dostosować się do czynników zewnętrznych, na które nie masz wpływu – jak na przykład warunki pogodowe.

„Make Photography Easier” to swoisty elementarz, z którego każdy, nawet początkujący adept sztuki fotograficznej nauczy się najważniejszych, najbardziej podstawowych prawd na temat robienia atrakcyjnych, niezwykłych i zwracających uwagę zdjęć. Niedługo i Ty poczujesz się jak prawdziwy artysta i będziesz chwalić się swoimi fotografiami, gdzie tylko zechcesz!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Make Photography Easier" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.