Maja w ogrodzie. Jesień/zima (Pocket)

Maja w ogrodzie. Jesień/zima

Maja w ogrodzie. Jesień/zima (Pocket)

Oferta specjalna -46%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • dowiesz się o nowinkach ogrodniczych
  • będziesz wiedział jak dbać o ogród w sezonie jesienno-zimowym
  • interesujesz się ogrodnictwem
Niezwykle popularny program „Maja w ogrodzie” od lat gości na antenie TVN. To właśnie w nim Maja Popielarska co tydzień opowiada, jak dbać o ogród, przedstawia niezwykłe pomysły na aranżacje przydomowej zieleni, a także zachęca do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W pierwszej części - książce Maja w ogrodzie. Wiosna i lato autorka przybliżyła czytelnikom wszelkie czynności, które należy wykonać w ogródku w sezonie wiosenno-letnim. W części drugiej podpowie, co zrobić, by ogród jesienią był piękny i przetrwał w jak najlepszym stanie zimę. Doradzi jak ustrzec się przed szkodnikami i chorobami, a także, jak należy je zwalczać.

Maja Popielarska - dziennikarka, prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Zagorzała wielbicielka kwiatów i ogrodów. Od 1999 r. związana z TVN. W TVN Meteo prowadzi swój własny program „Maja w ogrodzie” (emitowany również na antenie TVN, TVN Style i TVN24). Jej pasje to moda, urządzanie wnętrz, gotowanie, sport i zdrowy styl życia. Widzowie cenią w Mai Popielarskiej delikatność i optymizm.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Maja w ogrodzie. Jesień/zima" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.