Dziwne losy Jane Eyre (CD)

Dziwne losy Jane Eyre

Dziwne losy Jane Eyre (CD)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz romantyczną historię miłości
  • poczujesz dreszczyk emocji 
  • dowiesz się czy Jane zazna prawdziwej miłości

Kup na prezent
Kolekcja "Mistrzowie słowa" to dzieła literackie w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę aktora. Na płytach CD nagrane zostały książki audio w formacie MP3 według adaptacji Polskiego Radia. 21. wybitnych nazwisk, 21. wybitnych interpretacji.

Wystarczy tylko nacisnąć play na przenośnym odtwarzaczu, aby przenieść się w świat wymalowany słowami przez Twojego ulubionego aktora!

Dziwne losy Jane Eyre

Wkrótce Jane wyjeżdża do Zakładu Lowood, gdzie kończy szkołę i znajduje pierwszą pracę. Dzięki temu doświadczeniu, dziewczyna chce spróbować szczęścia w roli guwernantki i otrzymuje posadę u pana Edwarda Fairfaxa Rochestera, którego córeczkę ma uczyć. Między Jane i jej pracodawcą z wolna rodzi się uczucie, którego rozwój komplikuje niejasna przeszłość Edwarda.

Czy Jane uda się pokonać przeszkody i zaznać prawdziwej miłości?Charlotte Brontë – angielska pisarka i poetka. Wspólnie z siostrami, Emily Jane i Anną, od wczesnych lat młodości pisała wiersze i opowiadania. Wydała cztery powieści, z których do tej pory w Polsce ukazały się „Shirley” oraz „Villette”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziwne losy Jane Eyre" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.