Magda, miłość i rak (Okładka miękka)

Magda, miłość i rak

Magda, miłość i rak (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Magda Prokopowicz była niesamowitą osobą, pełną charyzmy i klasy
  • niesamowita historia choroby, związku, życia i macierzyństwa przedstawiona jest przez samą Magdę i jej męża, psychoonkologa
  • książka pokazuje by naprawdę żyć ,,tu i teraz"

Kup na prezent
"Magda, miłość i rak" to książka o życiu i śmierci … I o nadziei.
Magda Prokopowicz w wieku 27 lat zachorowała na raka piersi. Walczyła z chorobą, będąc w ciąży. Przeszła chemioterapię, skomplikowaną operację i urodziła zdrowe dziecko. W tym czasie doświadczyła wszystkich etapów choroby, nauczyła się otwierać zamknięte drzwi, dowiadywać się, co jest prawdą, co mitem i odkryła, jak ważne w walce z rakiem jest pozytywne myślenie.
Założyła fundację Rak’n’Roll. Wygraj życie! I została bohaterka filmu Aliny Mrowińskiej Magda, miłość i rak. Po jej śmierci Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj życie! zajmująca się zmianą schematu myślenia na temat choroby nowotworowej kontynuuje działalność.


Magda Prokopowicz stała się dla chorych na raka i ich bliskich symbolem walki o jakość życia osób dotkniętych chorobą nowotworową, A dla tysięcy Polaków – symbolem niezłomności w walce z przeciwnościami losu. W książce Czytelnicy znajdą rozmowy Aliny Mrowińskiej z Magdą Prokopowicz, jej mężem – Bartkiem Prokopowiczem, psychoonkologiem dr Mariolą Kosowicz, a także zapiski samej Magdy Prokopowicz.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Magda, miłość i rak" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.