Lux perpetua (CD)

Lux perpetua
Dźwiękowa wersja trzeciej części Trylogii Husyckiej, „Lux Perpetua" to fenomenalnie rozpisana fantastyka z elementami historii albo jak kto woli historia z fantastycznym faktorem. Andrzej Sapkowski z aptekarską precyzją stworzył fabułę dbając o każdy historyczny szczegół i z mistrzowską finezją okrasił ją charakterystycznym dla Niego humorem i wyczuciem językowym.

W czasie wojen Husyckich, główny bohater Reynevan chce pomścić brata zamordowanego przez demonicznego Pomurnika. Podążając przez ziemie śląskie, czeskie i polskie, poszukując zemsty, wplątuje się w miłosne i polityczne intrygi. Gdy odnajduje prawdziwe uczucie, jego wybranka zostaje porwana. On, medyk, zielarz, idealista oraz bezinteresowny obrońca chorych i cierpiących, musi wcielić się w rolę husyckiego szpiega, dywersanta, zabójcy i bezlitosnego mściciela. Rozdarty pomiędzy obowiązkiem a głosem serca, stawia wszystko na jedną kartę, byle wyrwać ukochaną z rąk wrogów. Wojenne okrucieństwo kontrastuje ze wzruszającymi scenami miłosnymi, losy bohatera splecione z wątkiem wielkiej polityki zmierzają do nieuchronnego, a jednak zaskakującego finału.

O produkcji audiobooka:
Produkcja „Trylogii Husyckiej" to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie. W nagraniu usłyszymy spektakularne efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin"). Producentami audiobooka są firmy Fonopolis i SuperNOWA, które wspólnie wydały dwa tomy opowiadań wiedźmińskich Ostatnie życzenie i Miecz przeznaczenia oraz słuchowisko Boży bojownicy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lux perpetua" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.