Lunchbox na każdy dzień (Okładka twarda)

Lunchbox na każdy dzień

Lunchbox na każdy dzień (Okładka twarda)

Oferta specjalna -25%
Kup na prezent
Pyszny, tani, zdrowy i kolorowy lunch? Tak! Książka „Lunchbox na każdy dzień” Malwiny Bareły to skarbnica fantastycznych przepisów inspirowanych bento – japońską sztuką przygotowywania lunchu, która wzbiła przyrządzanie domowych posiłków na wynos na wyższy poziom. Z książką „Lunchobox na każdy dzień” Malwiny Bareły każdego dnia zabierzesz do pracy apetyczny, pięknie wyglądający lunch, a przygotowanie posiłków nie będzie wcale czasochłonne i drogie. Gotowi na lunchową rewolucję?

Malwina Bareła jest autorka popularnego bloga Filozofia Smaku – przygotowywane przez nią potrawy mają być nie tylko zdrowe i smaczne, ale także pięknie się prezentować. Stąd inspiracja japońskim bento – sztuką przygotowania posiłków do lunchboxa tak, aby było smacznie, zdrowo, pięknie i… tanio! Książka „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento” pozwoli podejść do przygotowywanych w domu posiłków z weną twórczą, nie zapominając przy tym o praktycznym wymiarze gotowania – Malwina Bareła zamieściła w swojej książce mnóstwo porad, między innymi dotyczących przechowywania posiłków, wybierania pudełek, a także planowania diety oraz zakupów tak, aby skończyć z marnowaniem jedzenia.

Wszystkie przepisy, które znajdziesz w książce „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento” Malwiny Bareły są odpowiednio zbilansowane, a do ich przygotowania potrzeba sezonowych składników – zrobienie zakupów nie będzie najmniejszym problemem. Z przepisami Malwiny Bareły każdy lunch będzie smaczny i zdrowy, a jego jedzenie będzie czystą przyjemnością!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lunchbox na każdy dzień" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.