Łowcy dusz (MP3)

Łowcy dusz
Czwarty zbiór opowiadań o Mordimerze Madderdinie, inkwizytorze z Hez-hezronu.

Cykl Jacka Piekary wciąż zyskuje nowych fanów, a postać inkwizytora jest jedną z najbardziej lubianych w polskiej literaturze fantasy. W tej części Mordimer postara się rozwiązać zagadnę pewnego niezwykłego, tajemniczego miejsca – klasztoru Amszilas. Słuchacze wraz z nim znajdą się w samym centrum politycznych i towarzyskich intryg. To również tom, w którym na jaw wyjdzie wiele tajemnic z poprzednich części, niektóre wątki rozstrzygną się właśnie w tym nagraniu.

Wierni miłośnicy inkwizytora z pewnością ucieszą się na wieść o tym, że ponownie pojawi się jego Anioł Stróż. Ale to nie wszystkie niespodziewane postaci i wydarzenia, o jakich można posłuchać w „Łowcy dusz”. Polecamy zarówno tę, jak i inne odsłony hitowej serii w wersji audio.

W formie audiobooków dostępne są między innymi „Sługa boży”, „Młot na czarownice” czy „Miecz Aniołów”. Wszystkie nagrania ukazują się w interpretacji cenionego i lubianego lektora Janusza Zadury.

JACEK PIEKARA (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych ("Świat Gier Komputerowych", "Gambler", "Click!", "GameRanking", pseudonim: Randall), a także redaktor naczelny czasopisma "Fantasy".

Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem Wszystkie twarze szatana na łamach miesięcznika "Fantastyka". Jego pierwszą powieścią był Labirynt (1987). Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością (Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Łowcy Dusz, Płomień i krzyż, Ja, inkwizytor. Wieże do nieba oraz Ja, inkwizytor. Dotyk zła). Wspólnie z Damianem Kucharskim napisał tom opowiadań Necrosis: Przebudzenie – wydany w kwietniu 2005 r.

Współpracował przy tworzeniu scenariusza gry komputerowej Książę i Tchórz, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań. Z czołówką polskich aktorów pracował jako reżyser dubbingów, prowadził również autorskie programy w radiu WAWA.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Łowcy dusz" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.