Łowca. Zapomniana księga (ebook) (do pobrania)

Łowca. Zapomniana księga (ebook)

Łowca. Zapomniana księga (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Hubert po latach odnajduje wreszcie Święcino. Ale nie wszystko wygląda tam tak, jak zapamiętał. Dla mieszkańców osady jest zupełnie obcy i nikt nie proponuje mu od razu posady strażnika. Chłopak musi na nowo zdobyć ich zaufanie. Chociaż wie, co się może za chwilę wydarzyć, nie jest mu wcale łatwiej. Zwłaszcza, że zdobywając księgę demonów zmienił bieg historii.

Teraz, mimo że wszystko zdaje się powtarzać, nic nie jest do końca przewidywalne. A zagrożenie stanowią nie tylko demony, lecz także inni ludzie. Jak w tej sytuacji ma sam przetrwać, uchronić przyjaciół i zapobiec mającym nastąpić nieszczęściom?

Postapokaliptyczna przygoda, której nigdy nie zapomnisz!Paulina Hendel (ur. 1987) – absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Od kilku lat pisze opowiadania do prasy kobiecej. Interesuje się polską literaturą fantastyczną i przygodową, a także twórczością Terry’ego Pratchetta. W czasie wolnym zajmuje się rekonstrukcją historyczną.
 • 28 czerwca 2015 OB-001,

  Ciekawe

  Książka interesująca z małą, ale to bardzo małą rysą. A mianowicie chodzi mi o brak epilogu. Niby wszystko się kończy tak, że można sobie to samemu wy... czytaj >
  Książka interesująca z małą, ale to bardzo małą rysą. A mianowicie chodzi mi o brak epilogu. Niby wszystko się kończy tak, że można sobie to samemu wyobrazić lecz ja osobiście chciałbym przeczytać jakiś jeden rozdział w stylu "X lat później". Ale nic daję książce 4 +, dałbym pięć gdyby nie to, że znowu za szybko się skończyła (3 dni, a gdybym nie pracował to jeden).

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1