Lotnisko w Monachium (Okładka twarda)

Lotnisko w Monachium

Lotnisko w Monachium (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to przejmująca, pełna metafor i odniesień powieść
  • autor doskonale ukazuje obecne życiowe standardy i ich opłakane skutki
  • lubisz głębokie powieści obyczajowe

Kup na prezent

Amerykanin mieszkający w Londynie odbiera telefon. Niemiecka policja informuje go o śmierci siostry. Miriam zmarła z zagłodzenia. Trzy tygodnie później bohater, jego starzejący się ojciec i amerykańska urzędniczka konsularna znajdują się na spowitym mgłą lotnisku w Monachium, skąd trumna z ciałem Miriam ma zostać przewieziona do Stanów. Opóźnienie w podróży wywołuje lawinę wspomnień i pytań o przyczynę tej niespodziewanej i wydawać by się mogło, osobliwej śmierci.

Lotnisko w Monachium to przejmująca opowieść o samotności. Wciągająca, śmiała i hipnotyczna lektura – dzieło jednego z najbardziej utalentowanych współczesnych pisarzy amerykańskich.


„Wybitny talent!” The Guardian


„Jeśli powieść Saula Bellowa opisywała, jak twierdzili niektórzy recenzenci, śmierć patriarchatu w połowie XX w., Lotnisko w Monachium jest jego sekcją zwłok, kryminalnym śledztwem mówiącym o tym, co oznacza w dzisiejszych czasach bycie mężczyzną i bycie człowiekiem”.  - Times Literary Supplement


„Opowieść… o czasach, w których żyjemy, o naturze konsumpcji oraz o prześladujących nas lękach, które odseparowują nas od samych siebie i innych…”. - Irish Times

To powieść, która bez cienia sentymentalizmu mówi o znaczeniu rodziny i – na odwrót – o egzystencjalnej samotności każdej postaci – samotności, która zubożyła ich życie.

Independent

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lotnisko w Monachium" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.