Live at Rome Olympic Stadium (DVD + CD) (DVD + CD)

Live at Rome Olympic Stadium (DVD + CD)

Live at Rome Olympic Stadium (DVD + CD) (DVD + CD)

Muse

Oferta specjalna -13%

Muse

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to idealny przykład na to, że Muse na żywo niszczą swa mocą
 • każdy utwór wykonany jest z niezwykłym rozmachem
 • można zobaczyć nieprawdopodobną ilość szczegółów dzięki wielu nowoczesnym kamerom i ogromnej rozdzielczości

 • Przed nimi nie zrobił tego nikt. Genialne brytyjskie trio Muse uwieczniło swój kapitalny występ na Stadionie Olimpijskim w Rzymie z lipca 2013 na najnowocześniejszych kamerach i teraz dzieli się efektem z milionami fanów na całym świecie w najwyższej możliwej rozdzielczości! "Live At Rome Olympic Stadium" to moc niezapomnianych wrażeń, sposobność do przekonania się, jak wielkim zespołem na żywo jest Muse. Krytycy, którzy już widzieli "Live At Rome Olympic Stadium", nie mają wątpliwości, że materiał zarejestrowany w rozdzielczości 4K Ultra High Definition, czyli dwukrotnie lepszej od Full High Definition, to arcydzieło. "Ci faceci nie są z tego świata" - napisał recenzent "The Sun". "Ten koncert to odpowiednik amerykańskiej kinowej superprodukcji" - zachwyca się jego kolega z "The Times". I trudno się tym zachwytom dziwić, bo wrażenia wizualne podczas wykonywania wielkich hitów (i tych nieco mniejszych też) przez Muse są nieprawdopodobne. Tylu detali dotyczących publiczności, zespołu na estradzie i samej areny występu, nigdy wcześniej nie można było dostrzec na żadnym wizualnym materiale koncertowym! Jeśli dodamy do tego, że muzycy Muse przykładają ogromną wagę do wizualnej oprawy swoich koncertów, wystroju sceny, efektów specjalnych, to pozostaje dojść do jedynego słusznego wniosku - "Live At Rome Olympic Stadium" trzeba bezwzględnie zobaczyć!

  Jeżeli powyższe informacje jakimś cudem Was nie przekonały , to może odpowiednią zachętą będzie to, co o koncercie mają do powiedzenia główni aktorzy ze Stadio Olimpico w Rzymie, z wieczoru 6 lipca 2013. "Możecie zobaczyć nieprawdopodobną ilość szczegółów dzięki wielu nowoczesnym kamerom i ogromnej rozdzielczości. Nie tylko w tym, co robimy my, lecz również nasi fani, nawet ci siedzący zupełnie z tyłu. Widać bardzo dokładnie scenę, jej wystrój. Całość doskonale dopełnia genialna atmosfera, jaka tego wieczoru była w Rzymie. Obiecujemy Wam, że to zupełnie wyjątkowe doświadczenie związanie z Muse. Warto to przeżyć, bez względu na to, czy chodzicie na nasze koncerty, czy nie". Muse przed ponad 60 tysiącami fanów zebranymi na stadionie w Rzymie promowali kapitalny szósty studyjny album "The 2nd Law", który miał premierę we wrześniu 2012 roku. W Polsce materiał dotarł do drugiej pozycji listy OLIS i zdobył status złotej płyty (w 15 krajach świata zdobył szczyty zestawień albumów; wielokrotnie pokrył się złotem lub platyną).

  "To nasza największa trasa pod względem wielkości i skali produkcji. Z tego koncertu jesteśmy wyjątkowo dumni i czujemy ogromną ekscytację na myśl, że będzie to pierwszy taki materiał w tak wysokiej rozdzielczości."

  Matt Bellamy, Chris Wolstenholme i Dominic Howard

  Muse

 • CD 
  1. Supremacy    
  2. Panic Station    
  3. Resistance    
  4. Hysteria    
  5. Animals    
  6. Knights Of Cydonia    
  7. Explorers    
  8. Follow Me    
  9. Madness    
  10. Guiding Light    
  11. Supermassive Black Hole    
  12. Uprising    
  13. Starlight    

   
  DVD
  1. Intro    
  2. Supremacy    
  3. Panic Station    
  4. Plug In Baby    
  5. Resistance    
  6. Animals    
  7. Knights Of Cydonia    
  8. Explorers    
  9. Hysteria    
  10. Feeling Good    
  11. Follow Me    
  12. Madness    
  13. Time Is Running Out    
  14. Guiding Light    
  15. Undisclosed Desires    
  16. Supermassive Black Hole    
  17. Survival    
  18. The 2nd Law: Isolated System    
  19. Uprising    
  20. Starlight    
  21. Stockholm Syndrome (Las Vegas)    
  22. Unsustainable (Las Vegas)    
  23. Liquid State (Dallas)    
  24. The Road

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Live at Rome Olympic Stadium (DVD + CD)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.