Litr ciekłego ołowiu (Okładka twarda)

Litr ciekłego ołowiu

Litr ciekłego ołowiu (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • tęsknisz za piórem Pilipiuka i przygodami bohaterów, których wykreował
  • autor daje upust swoim fascynacjom historycznym i archeologicznym, co przekłada się na doskonałą prozę
  • jesteś wielbicielem polskiej fantastyki i chcesz poznać jej najlepszych autorów

Kup na prezent

Andrzej Pilipuk w najwyższej formie!Jeden z ulubieńców polskich czytelników fantastyki prezentuje kolejny zbiór opowiadań, w którym powrócą takie postaci jak Robert Storm, profesor Apfelbaum i doktor Skórzewski.

Wznieś toast łykiem ciekłego ołowiu, o ile 372,5 °C to dla ciebie nie za dużo.Robert Storm i doktor Skórzewski zaskoczą Was nie po raz pierwszy. Ale czego można się spodziewać, gdy włożymy do jednego magazynka voodoo, yeti, UFO i postapokalipsę. Zatrucie ołowiem gwarantowane. Zbiory opowiadań to ten kawałek prozy, który wśród krytyków uchodzi za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Tu jak w kalejdoskopie przewijają się historie na granicy poznania, artefakty innych epok, zapomniane wynalazki.


Jak ołowiane żołnierzyki, kropla po kropli pojawiają się nowe niezwykłe historie.
Z okruchów ciekłego ołowiu mistrz opowiadań tworzy odlewy minionego czasu.
Tu każde opowiadanie jest jak pocisk, każde uderza celnie, by wyrwać ci duszę.Andrzej Pilipiuk (1974) - człowiek z przeszłości. Niestrudzony tropiciel ciekawostek z lamusa. Kolekcjoner nagród literackich, który z pisania z pasją uczynił swój sposób na życie. Miarą jego sukcesu jest 26 napisanych powieści wydanych w ciągu dekady, 600 tysięcy sprzedanych książek i miejsce na podium ścisłej czołówki najpoczytniejszych pisarzy w Polsce.

Twórca panteonu niezwykłych bohaterów literackich oraz Jakuba Wędrowycza – zawistnego, mściwego kmiota, bimbrownika i egzorcysty. Jedynego w polskiej literaturze, rdzennie polskiego superbohatera, który przez lata rozśmieszania do łez, dorobił się własnego festiwalu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Litr ciekłego ołowiu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.