Lindsey Stirling (Deluxe) (CD)

Lindsey Stirling (Deluxe)

Lindsey Stirling (Deluxe) (CD)

Lindsey Stirling

Lindsey Stirling

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Lindsey Stirling zachwyca niesamowitymi coverami z Twoich ulubionych produkcji
 • tej niesamowitej skrzypaczce nie można się oprzeć!
 • pokochałeś doskonałe połączenie klasyki z elektroniką

 • Debiutancki album dub-stepowej skrzypaczki w edycji Deluxe! W zaledwie kilkanaście miesięcy wyjątkowo utalentowana dziewczyna stała się prawdziwą sensacją w internecie. Album wzbogacony został o 5 nowych utworów.

  Współpracę zaproponował młodej artystce management samej Lady Gagi (Atom Factory), a wydany niezależnie album "Lindsey Stirling” rozszedł się w ilości ponad 150 tyś. egzemplarzy w USA i ponad 100 tyś. w Niemczech.

  Swoją przygodę z muzyką Lindsey rozpoczęła jako dziecko, od najmłodszych lat ucząc się klasycznej gry na skrzypcach. Dorastająca w niekonwencjonalnych warunkach artystka (w komunie mormonów w Arizonie) bliska była już porzucenia instrumentu na rzecz kariery terapeutki. Na szczęście dla jej fanów miłość do muzyki wzięła górę. Lindsey postanowiła spróbować szczęścia w amerykańskiej wersji programu „Mam Talent”. Mimo, że udział w programie okazał się gorzkim doświadczeniem – Lindsey odpadła w ćwierćfinale po tym jak od jednego z jurorów usłyszała, że na scenie muzycznej nie ma miejsca na tańczącą dub-stepową skrzypaczkę, to paradoksalnie właśnie wtedy zaczęła myśleć o komponowaniu własnych piosenek.

  Tak narodził się album "Lindsey Stirling”, na którym artystka wykreowała swój niepowtarzalny muzyczny świat, gdzie klasyka i romantyczny celtycki folk mieszają się z prawdziwą eksplozją dance’u i elektroniki.
 • 1. Electric Daisy Violin
  2. Zi Zi's Journey
  3. Crystallize
  4. Song Of The Caged Bird
  5. Moon Trance
  6. Minimal Beat
  7. Transcendence
  8. Elements
  9. Shadows
  10. Spontaneous Me
  11. Anti Gravity
  12. Stars Align
  13. Crystallize (Orchestral Remix)
  14. Transcendence (Orchestral Remix)
  15. Elements (Orchestral Remix)
  16. Crystallize Mashup (Remix by Wild Children)
  17. My Immortal

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lindsey Stirling (Deluxe)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.