Łezka, przerażona kotka (MP3)

Łezka, przerażona kotka
Kolejny audiobook na podstawie opowiadania Holly Webb, autorki znakomitej serii ukazującej losy dzieci i ich małych zwierzęcych przyjaciół.

Tym razem usłyszymy o Madzi i jej kotce Łezce, która właśnie podrosła na tyle, że może już wychodzić z domu. Wszak zabawa na świeżym powietrzu to znakomity pomysł! Ale w ogrodzie nie jest wcale tak przyjemnie, jak wydawało się dziewczynce i Łezce. Dwa koty sąsiadów niepodzielnie rządzą ogrodem i starają się zrobić wszystko, aby uprzykrzyć Łezce spacery.

Czy coś się w tej sprawie zmieni? Jak potoczy się historia małej przerażonej kotki?

To opowieść, która trafi do serc dzieci i dorosłych, rozbawi i sprawi, że wszyscy, którzy posłuchają o Łezce, przejmą się jej losem.

Polecamy audiobook osobom, które kochają zwierzęta, które same mają kotka lub pieska i zmierzyły się z podobnymi wydarzeniami. Holly Webb napisała piękną historię, którą wspaniale przeczytała Marta Grzywacz.

Nagranie to blisko półtorej godziny wciągającej opowieści, która, z pewnością, jak wszystkie książki autorki, kończy się dobrze. Ale jakie jest rozwiązanie? I kto wymyślił sposób, aby nasza kocia bohaterka już się nie bała? Posłuchajmy!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Łezka, przerażona kotka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.