Lewa ręka Boga (MP3)

Lewa ręka Boga
Wspaniała powieść, która wymyka się tradycyjnej klasyfikacji. Przygoda, tajemnica i elementy fantasy tworzą niezapomnianą mieszankę wrażeń i trzymającej w napięciu akcji. Teraz „Lewa ręka Boga” - pierwsza część znakomitej trylogii o młodym Thomasie Cale dostępna jest także w wersji audio.

Paul Hoffman otwiera tą książką cykl, który zyskał uznanie odbiorców na całym świecie.

Sięgając po „Lewą rękę Boga” usłyszymy fascynująca historię chłopaka, który nie pamięta swojego życia sprzed momentu, gdy trafił do Sanktuarium. Stał się akolitą i nadzieją wspólnoty. Nie jest jednak wolny od emocji, które napędzają jego działanie i sprowadzają na niego wyrok śmierci. Od teraz stanie się celem nie tylko swoich dawnych współpracowników, ale także fanatycznych wyznawców Powieszonego Odkupicielu. Thomas musi uciekać i ukrywać się poza murami Sanktuarium. Zabiera ze sobą przyjaciół, ale czy życie w rzeczywistości, której nie zna, będzie proste?

Posłuchajcie hitowego audiobooka, który trzyma w napięciu i zabiera słuchaczy do okrutnego, ale fascynującego świata przygody.

W wersji audio ukazały się również kolejne części trylogii: „Anioł śmierci” oraz „Trzepotanie jego skrzydeł”. Wszystkie części serii przeczytał na potrzeby nagrania Wiktor Zborowski.Copyright © Paul Hoffman 2010

All rights reserved

Polish edition copyright © Wydawnictwo Albatros A. Kuryłowicz 2011

Polish translation copyright © Izabela Matuszewska 2011

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lewa ręka Boga" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.